GKS Jaraczewo zdał egzamin na ocenę dobrą

GKS Jaraczewo zdał egzamin na ocenę dobrą - Zdjęcie główne

Zwycięstwem z Białym Orłem Koźmin zakończyli okres przygotowawczy piłkarze GKS-u Jaraczewo.
Jaraczewianie objęli prowadzenie za sprawą Karola Tomczaka, który wykorzystał dokładne, prostopadłe podanie od Dariusz Małeckiego.

Pozostałe bramki w tym meczu padły po przerwie. Najpierw na 2:0 podwyższył pozyskany zimą Dawid Kuczyński (po podaniu Bartosza Matuszaka). Goście z Koźmina zdołali strzelić kontaktowego gola, ale ostatnie zdanie należało do GKS-u. Dawid Kuczyński, po podaniu Tomasza Ratajczaka, zdobył swoją drugą bramkę i ustalił wynik meczu na 3:1.

- Praca na treningach skierowana została na uzyskanie świeżości oraz grę z pierwszej piłki. Dodatkowo cały czas zespół pracował pod względem taktycznym nad nowym ustawieniem. Dziś wyglądało to już dużo lepiej. Egzamin nasz zespół zdał na ocenę dobrą - nie krył zadowolenia po meczu Maciej Dolata, trener GKS-u.

W najbliższą niedzielę, jeżeli KOZPN nie odwoła kolejki, wznowione zostaną rozgrywki kaliskiej „okręgówki”. W pierwszym meczu jaraczewianie podejmować będą lidera - Ostrovię Ostrów. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną trawą w Jarocinie.

GKS Jaraczewo - Biały Orzeł Koźmin 3:1 (1:0)
1:0 - Karol Tomczak, po podaniu Dariusza Małeckiego
2:0 - Dawid Kuczyński, po podaniu Bartosza Matuszaka
2:1 - Maciej Kubka
3:1 - Dawid Kuczyński, po podaniu Tomasza Ratajczaka

GKS Jaraczewo: M. Adamkiewicz (30. N. Szymczak, 60. M. Szymendera), R. Pawlak, R. Sobczak, R. Mańkowski (46. A. Maciejowski), D. Pilarczyk (60. T. Ratajczak), K. Tomczak (60. M. Andrzejewski), A. Tomczak (60. D. Małecki), D. Małecki (46. T. Potocki), P. Bączkowski (46. B. Matuszak). M. Czajka, D. Kuczyński.

(faf, kg)

Na zdjęciu: Dawid Kuczyński (z prawej), który przyszedł do Jaraczewa w przerwie zimowej, zdobył w sparingu z Białym Orłem Koźmin dwie bramki.