› Aktualności
13:40 / 22.04.2020

Gmina Żerków. Uczniowie ze szkół dostaną laptopy. Będą im służyć do nauki zdalnej w czasie epidemii koronawirusa

Gmina Żerków. Uczniowie ze szkół dostaną laptopy. Będą im służyć do nauki zdalnej w czasie epidemii koronawirusa

fot. zdjęcie pogladowe

Żerków. Gmina Żerków. Nauczanie zdalne w czasie pandemii. Laptopy dla uczniów. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Kształcenie na odległość to jedyna forma obecnej edukacji. Internet i komputer to konieczność. Jednak nie we wszystkich domach on jest lub w wystarczającej ilości. Samorządy mogą ubiegać się o dotacje na komputery dla uczniów.

 

KORONAWIRUS RAPORT. Informacja aktualizowana na bieżąco.

 

 

Jak się okazuje, w ekspresowym tempie przyznano wsparcie dla uczniów szkół żerkowskich. Gmina otrzymała dofinansowanie na zakup laptopów. Na pewno ucieszy to nauczycieli i dzieci, do których trafi sprzęt.

 

To kolejne sprzęt, które w ostatnim czasie otrzymały szkoły. Wcześniej burmistrz Michał Surma przekazał sprzęt zakupiony na realizację specjalnego projektu. Jego celem było podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców w gminie Żerków. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Jak będą dzielone komputery? Otrzymają je najpierw szkoły w ilości odpowiadającej liczbie uczniów. To do kogo trafi sprzęt zadecydują dyrektor razem z nauczycielami.

 

 

W ramach wsparcia na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów korzystających ze zdalnego nauczania, gmina Żerków otrzymała aż 70 tys. zł.

 

Nie bądź obojetny i wesprzyj nasza akcję na rzecz DPS-u w Kotlinie. Wpłać choć 10 zł i podaj dalej. Link do zrzutki TUTAJ.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART