› Aktualności
12:00 / 05.01.2020

Ich dom spłonął w pożarze. Trwa zbiórka [GALERIA]

Ich dom spłonął w pożarze. Trwa zbiórka [GALERIA]

fot. Adam Majewski

27 grudnia około godz. 14.00 w jednym z domów jednorodzinnych w Witaszycach wybuch pożar. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Według ustaleń straży pożarnej przyczyną tragedii było zwarcie prądu. W domu, który przechodził gruntowny remont wymieniono tylko część przestarzałej instalacji, resztę planowano zrobić zaraz po nowym roku. Nie zdążyli.

 

 

W domu, w którym wybuchł pożar mieszka pani Iza z dwójką synów oraz brat. Do zwarcia instalacji doszło na poddaszu, gdzie znajdowały się pokoje nastolatków. Gdyby nie sąsiad, który zauważył kłęby dymu i powiadomił rodzinę, mogłoby dojść do tragedii.

 

[Chcesz wymienić piec? Możesz zdobyć dofinasowanie. Zobacz, ile TUTAJ].

 

Szybka interwencja straży pożarnej pozwoliła częściowo uratować dom. Jednak dach, który przeszedł gruntowny remont nadaje się do całkowitej wymiany. Rodzina potrzebuje więc wsparcia zwłaszcza finansowego.

 

Na portalu Pomagamy.pl uruchomiona została specjalna zbiórka. Link do zrzutki TUTAJ.

 

Liczymy na wasza pomoc!!!

 

Co każdy może zrobić? Wystarczy wejść za pomocą linku na stronę Pomagamy.pl. Wpłacić dowolną sumę pieniędzy i udostępnić zbiórkę w swoich mediach społecznościowych. Chcesz pomóc inaczej zadzwoń 661 707 666.

 

Szczegółowe informacje dotyczące pożaru w Witaszycach w najnowszym wydaniu Gazety Jarocinskiej dostepnej już we wtorek 7 stycznia. 

 

[AKTUALIZACJA, 5 stycznia 2020 r.]

 

Trwa zbiórka na odbudowę domu. Potrzebne jest 80 tys. zł. Właściciele budynku muszą wymienić dach, który choć przeszedł guntowny remont w 2017 roku, to obecnie muszą go w całości odbudować. Dodatkowo trzeba wyremontować poddasze. To tam mieściły się pokoje synów Izabeli Piotrowskiej. 

 

[Uwaga! Ważne zmiany w gospodarce odpadami. Sprawdź TUTAJ].

 

W ciagu 4 dni, od kiedy została uruchomiona zbiórka pieniędzy na portalu Pomagamy.pl, udało się zebrać przeszło 6 tys. zł. 

 

 

Chcesz pomóc? Wpłać choć 20 zł. Link do zbiórki TUTAJ.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Czy uważasz, że rok 2020 będzie lepszy od 2019?

ankieta dodana 02.01.2020, ilość wszystkich głosów: 297
Tak
32%
Nie
61%
Nie mam zdania
7%
8
0
oceń tekst 8 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 13