› Aktualności
12:05 / 14.11.2019

Ile działek sprzedano w czasie przetargu?

Ile działek sprzedano w czasie przetargu?

fot. zdjęcie poglądowe

W gminie Żerków odbył się przetarg na działki budowlane przy ul. Jarocińskiej.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Kiedy gmina Żerków po raz kolejny próbowała pozyskać nabywców na dziewięć spośród dziewiętnastu działek przy ul. Jarocińskiej, w internecie pojawiły się komentarze: „Z okolicznego gospodarstwa śmierdzi od samego rana. Ciekawe, kto kupi tam ziemię?”. Czy tym razem urzędowi udało się je zbyć?

 

[Gmina chce dopłacać do wymiany pieców. Zobacz szczegóły TUTAJ].

 

 

W żerkowskim urzędzie odbył się czwarty przetarg sprzedaży nieruchomości niezabudowanych położonych w sąsiedztwie Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego. Według planu zagospodarowania przestrzennego tereny te są przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych. Ziemia podzielona zostały na działki, z których siedem ma powierzchnię powyżej 1000 metrów kwadratowych, a dwie są mniejsze.

 

[Rockowe Zaduszki. Zobacz, kiedy - TUTAJ].

 

Ceny parceli zaczynały się od przeszło 34 tys. zł i sięgały do kwoty prawie 60 tys. zł. Przetarg zaplanowany był 5 listopada. Z uzyskanych informacji wynika, że znalazł się tylko jeden chętny nabywca parceli. Na jutro zaplanowany jest przetarg pozostałych dziesięciu działek.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST