› Aktualności
17:04 / 08.04.2019

Jarocin Festiwal 2019. Organizator poszukuje… organizatora

Jarocin Festiwal 2019. Organizator poszukuje… organizatora

fot. B. Nawrocki

Tegoroczny Jarocin Festiwal został okrojony do dwóch dni - odbędzie się w sobotę i niedzielę - 13 i 14 lipca. Jest też organizator. Choć można by się zastanawiać, bo podmiot, który został wybrany, szuka teraz kogoś, kto ten festiwal… zorganizuje. Został nawet ogłoszony przetarg.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Tegoroczny festiwal wróci na ulicę Maratońską. Jego integralną częścią będą Jarocińskie Rytmy Młodych. Konkurs został wreszcie ogłoszony. Laureatów wybierze komisja, której będzie przewodniczył sam Marek Piekarczyk.

 

[o różnych pomysłach na organizację festiwalu - czytaj TUTAJ]

 

Sobotnia część festiwalu - 13 lipca, obejmie koncerty młodych kapel - laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych oraz koncerty „gwiazd”. Zwycięzca JRM wystąpi w niedziele - 14 lipca. Koncert ma być transmitowany przez ogólnopolską telewizję.

 

 

Zespoły mogą zgłaszać się do udziału w przeglądzie do 26 kwietnia [więcej TUTAJ]. Regulamin przeglądu dostępny jest na stronie internetowej Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie.

 

[burmistrz Jarocina wyeliminowany z wyborów do Europarlamentu - czytaj TUTAJ]

 

Kolejnym transmitowany na żywo przez telewizję koncertem będzie niedzielny, specjalny występ poświęconej 25-rocznicy śmierci Ryszarda Riedla. Zagra zespół Dżem oraz syn legendarnego wokalisty - Sebastian Riedel.

 

[ważna zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina - zobacz, gdzie wyznaczono objazdy - szczegóły TUTAJ]

 

Tymczasem na stronie internetowej organizatora festiwalu - Jarocińskiej Agencji Rozwoju widnieje ogłoszenie o przetargu na organizację festiwalu, czyli między innymi na scenę, nagłośnienie i hotele dla wykonawców. Zainteresowani mogą składać oferty upływa w poniedziałek - 15 kwietnia.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

2
4
oceń tekst 6 głosów 33%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART