17:50 / 24.08.2019

Jarocin Festiwal 2019. Retransmisja kolejnego koncertu w telewizji

Jarocin Festiwal 2019. Retransmisja kolejnego koncertu w telewizji

fot. B. Nawrocki

„Muzyka wolności” - pod takim tytułem będzie retransmitowany w telewizji drugi koncert tegorocznego festiwalu w Jarocinie. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Początkowo zapowiadano, że telewizja będzie transmitowała festiwal na żywo. Później jednak zrezygnowano z tego pomysłu na rzecz późniejszych retransmisji. Właściciel agencji Visionair, która była producentem wydarzenia, tak tłumaczył rezygnację z transmisji:

 

 

[umyją ci kubeł po odpadach kuchennych - zobacz, ile bedzisz musiał za to zapłacić - czytaj TUTAJ]

 

 

 

- Festiwal w Jarocinie to jest festiwal wolności artystycznej, a transmisja telewizyjna na żywo rządzi się swoimi prawami i ma swój reżim, który naszym zdaniem tę wolność i swobodę artystów i publiczności by ograniczał, bo nie da się tego pogodzić. Dlatego po wielu rozmowach stwierdziliśmy, że nie chcemy rezygnować z tego, co jest w Jarocinie najcenniejsze. Telewizja nie będzie ingerować w festiwal, będzie go tylko podglądać - mówił Mariusz Woźniczka.

 

 

W rezultacie telewizja publiczna rejestrowała drugi dzień festiwalowych koncertów w Jarocinie i w piątek - 19 lipca na antenie TVP Kultura została wyemitowana pierwsza część, czyli jubileuszowy koncert zespołu Dżem.

 

 

[potrzebna jest pomoc w ratowaniu zdrowia i życia - zobacz, jak możesz jej udzielić - szczegóły TUTAJ]

 

 

Teraz będzie kolejna retransmisja tegorocznego wydarzenia, czyli wszystko to, co działo się na scenie przed wejściem Dżemu.

 

 

W telewizyjnym koncercie pod tytułem „Muzyka wolności” usłyszymy między innymi: Marka Piekarczyka, Róże Europy, Happysad, Lemona, Mrozu, Tabu, Grubsona i Marcelinę, a także zwycięzcę Jarocińskich Rytmów Młodych - zespół Para. Będzie można także posłuchać jubileuszowego występu Kasi Kowalskej, która obchodziła w Jarocinie 25-lecie pracy artystycznej. Retransmisję ma zakończyć projekt True Colors Band & DJ Live.

 

 

[Jarocin ma troje kandydatów na posła - zobacz, kto chce spróbować swoich sił w wyborach - szczegóły TUTAJ]

 

 

Drugiej telewizyjnej retransmisji Jarocin Festiwalu będzie można posłuchać i obejrzeć w TVP 2 w niedzielę - 25 sierpnia, o godz. 22.30.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Powiązane artykuły