05:00 / 13.07.2019

Jarocin Festiwal 2019. Zobacz co się działo na festiwalowym rynku [ZDJĘCIA i WIDEO]

Jarocin Festiwal 2019. Zobacz co się działo na festiwalowym rynku [ZDJĘCIA i WIDEO]

fot. Kuba Piotrowicz

Jarocin Festiwal. Jarocin Festiwal 2019. Festiwalowy rynek – ZDJĘCIA.


 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Dzisiaj rozpoczyna się Jarocin Festiwal 2019 [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ], jednak już od wczoraj trwają atrakcję związane z tegoroczną imprezą. W centrum miasta zorganzowano Festiwalowy Rynek.


 

Wczoraj na rynku można było posłuchać młodych zespołów z Jarocina i okolic. Na początek na scenie zaprezentował się zespół Teren Prywatny. Później zagrały zespoły No Way, Senders oraz The Night Inspirations.

Oprócz dobrej muzyki można było również skosztować różnych rzeczy z kuchni całego świata w food truckach, które zaparkowały na jarocińskim rynku do niedzieli. Od burgerów przez frytki belgijskie i pajdę ze smalcem aż po słodkości.

 

Każdy znalazł coś dla siebie. Również dla najmłodszych na Festiwalowym Rynku przewidziano atrakcje w postaci strefy dziecka, gdzie można było pofarbować sobie włosy, zrobić tatuaż, ozdobić swoją koszulkę czy pomalować autobus podstawiony przez Jarocińskie Linie Autobusowe.


 

Festiwalowy Rynek będzie także działał dzisiaj i jutro. Zobacz, co jeszcze czeka na ciebie poza festiwalem w najbliższych dniach [TUTAJ]


 

ZOBACZ GALERIĘ Z PIERWSZEGO DNIA FESTIWALOWEGO RYNKU

 

Więcej o JROCIN FESTIWAL TUTAJ
 

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART