› Jarocin festiwal
15:51 / 21.02.2020

Jarocin Festiwal 2020. Jest organizator, termin i cena karnetów [SONDA]

Jarocin Festiwal 2020. Jest organizator, termin i cena karnetów [SONDA]

fot. Archiwum jarocinska.pl

Zapadły decyzje w sprawie tegorocznej edycji Jarocin Festiwalu. Jest organizator, termin, miejsce i cena karnetów.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Po tym, jak Jarocińska Agencja Rozwoju, która zajmuje się koordynacją Jarocin Festiwalu 2020 unieważniła przetarg [więcej na ten temat czytaj TUTAJ], który miał wyłonić organizatora wydarzenia, wszyscy sobie zadawali pytanie, co dalej?

 

 

Nie minęło dużo czasu i mamy odpowiedzi - przynajmniej niektóre. Otóż Jarocińska Agencja Rozwoju będzie nie tylko koordynatorem imprezy, ale i organizatorem.

 

 

Dyrektorem artystycznym i koordynatorem do spraw muzycznych został Darek Malejonek, kompozytor, wokalista i gitarzysta, członek między innymi takich zespołów jak Armia, Izrael czy Moskwa.

 

 

[o jakich wykonawcach na tegorocznym festiwalu się mówi - czytaj TUTAJ] 

 

 

Impreza będzie - jak w ubiegłym roku - dwudniowa i odbędzie się 10 i 11 lipca przy ulicy Maratońskiej. A motywem przewodnim - 50. rocznica Wielkopolskich Rytmów Młodych [o tym pisaliśmy także TUTAJ].

 

 

Do dyspozycji uczestników przygotowane zostanie także pole namiotowe.

 

 

Wstęp na nie będzie wliczony w cenę karnetu. chcemy w ten sposób przyciągnąć większą liczbę młodzieży - stwierdza wiceburmistrz Bartosz Walczak.

 

 

 

Organizatorzy nie przewidują biletów jednodniowych. Za to dwudniowe karnety - z wstępem na pole namiotowe będą kosztowały 50 zł.

 

 

[który z dotychczasowych organizatorów festiwalu najbardziej się sprawdził - o tym czytaj TUTAJ]

 

 

Skoro mamy 50-lecie WRM, to karnety będą za 50 złotych - wyjaśnia zastępca burmistrza Jarocina. - Chcemy, żeby sprzedaż online ruszyła od połowy marca. W kasach festiwalu dwudniowa wejściówka będzie kosztowała 80 złotych.

 

 

Na pytanie, kto zagra w tym roku na festiwalu, Bartosz Walczak odpowiada:

 

 

- Z tą informacją poczekajmy do przyszłego tygodnia. Jedno jest pewne - festiwal na pewno się odbędzie. I na pewno będzie wyjątkowy ze względu na wyjątkową rocznicę Wielkopolskich Rytmów Młodych. Jestem pewien, że kiedy podamy listę wykonawców, wszyscy fani muzyki będą bardzo zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

Jarocin Festiwal 2020

Czy wybierasz się na tegoroczny Jarocin Festiwal?

ankieta dodana 21.02.2020, ilość wszystkich głosów: 363
Tak
66%
Nie
30%
Nie interesuje mnie to
4%
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST