18:22 / 10.03.2020

Jarocin Festiwal 2020. Sprzedaż wejściówek już ruszyła

Jarocin Festiwal 2020. Sprzedaż wejściówek już ruszyła

Ruszała internetowa sprzedaż dwudniowych karnetów na Jarocin Festiwal 2020. Od 1 kwietnia wejściówki będzie można nabyć w stacjonarnym punkcie w JOK Jarocin.

 

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

 

Wejściówki w cenie 50 zł dostępne są on-line na platformach: biletomat.pl oraz eBilet.pl. Od 1 kwietnia wejściówki będzie można nabyć także w stacjonarnym punkcie sprzedaży w JOK Jarocin.

 

 

Festiwal zaplanowano w tym roku na piątek i sobotę - 10 i 11 lipca. Dzień wcześniej odbędą się przesłuchania konkursowe 10 kapel wyłonionych wcześniej w konkursie Jarocińskich Rytmów Młodych.

 

 

[wywiad z dyrektorem artystycznym Jarocin Festiwalu 2020 - TUTAJ]

 

 

Finał w JOK-u będzie bezpłatny, a trójka laureatów zagra podczas dni festiwalowych na dużej scenie przy ulicy Maratońskiej w Jarocinie.

 

 

Tegorocznej edycji Jarocin Festiwal przyświecać będzie hasło: 50-lecia Wielkopolskich Rytmów Młodych. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla uczestników festiwalu jubileuszową cenę karnetu - 50 zł.

 

 

 

Dwudniowe karnety są już w sprzedaży. Uprawniają one do wejścia na teren festiwalowy 10 i 11 lipca.

 

 

[o jarocińskim festiwalu na konferencji w Polskiej Agencji Prasowej - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Od 1 kwietnia wejściówki będzie można nabyć w stacjonarnym punkcie sprzedaży w JOK Jarocin. Przedsprzedaż karnetów potrwa do 5 lipca lub do wyczerpania puli. W sprzedaży nie będzie biletów jednodniowych.

 

 

Na podstawie karnetu będzie można także, bez dodatkowych opłat, skorzystać z pola namiotowego, które powstanie przy ul. Maratońskiej, naprzeciw terenu koncertowego. Chęć skorzystania z pola namiotowego trzeba zadeklarować przy zakupie karnetu.

 

 

W czwartek - 9 lipca będzie można nabyć karnety w JOK Jarocin, a 10 i 11 lipca także w kasach biletowych przy terenie festiwalowym na ul. Maratońskiej, jednak ich cena będzie wyższa i wyniesie 80 zł.

 

 

[zobacz, kto do tej pory organizował Jarocin Festiwal i jak sie sprawdził - o tym TUTAJ]

 

 

Organizatorzy przypominają, że dzieci urodzone od 1 stycznia 2008 roku mogą uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie.

 

 

Jednym z zapowiadanych wydarzeń tegorocznej edycji festiwalu będzie jubileusz 40-lecia kultowej płyty „Helicopters” zespołu Porter Band. Wystąpią też: Kasia Kowalska, Armia, Apteka, Robert Cichy z zespołem i węgierski zespół Omega.

 

 

[czy to będzie ostatni taki festiwal w Jarocinie - odpowiedź i szczegóły TUTAJ]

 

 

To 1/3 pełnej listy wykonawców. Organizatorzy zapowiadają, ze kolejni wykonawcy będą ogłaszani sukcesywnie. Wkrótce poznamy też szczegóły dotyczące projektu - niespodzianki, który póki co funkcjonuje pod roboczą nazwą „Medley Jarocin”, z udziałem znanych muzyków, którzy wspólnie zagrają utwory znaczące dla historii jarocińskiego festiwalu.

 

 

Najnowsze wydanie Gazety Jarocińskiej już w sklepach, w w nim - kliknij TUTAJ

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST