› Jarocin festiwal
12:11 / 13.07.2019

Jarocin Festiwal porównywalny do Woodstocku? [WIDEO ZZA KULIS]

Jarocin Festiwal porównywalny do Woodstocku? [WIDEO ZZA KULIS]

fot. Mikołaj Dziurzyński

Jarocin. Jarocin Festiwal 2019. Byliśmy na backstage’u największej imprezy w Jarocinie. Zobacz jak wygląda zaplecze festiwalu!

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

Festiwal rozpocznie się już za parę godzin, a my postanowiliśmy sprawdzić jak organizatorom idą prace związane ze zbliżającymi się koncertami. Wczoraj (piątek, 12 lipca) wypytaliśmy organizatorów oraz osoby pracujące przy imprezie o szczegóły dotyczące m.in. retransmisji telewizyjnej, ale także o sprzęt i ciekawostki z nim związane.

 

Przypominamy, że niedzielne koncerty będą nagrywane przez Telewizję Polską. Nie będzie to jednak transmisja na żywo. Występy mają zostać sfilmowane i retransmitowane. Koncert będzie filmowany przez 9 kamer.

 

 

Jarocin Festiwal 2019 DZIEŃ PIERWSZY. AKTUALIZACJE [KLIKNIJ]

 

 

– Ponad 700 urządzeń świetlnych zainstalowanych na scenie, jest to ogromna produkcja. Nie wiem czy dobrze robię, że użyję takiego określenia ale jest ona porównywalna z Woodstockiem. To jest naprawdę jedna z większych produkcji w tym kraju – twierdzi kierownik produkcji festiwalu w Jarocinie, Jacek Pietrasik.

 

Byliśmy także w garderobach gwiazd. Zastanawia Was czy mieli jakieś specjalne wymagania dotyczące wystroju lub wyposażenia pomieszczeń? Sprawdźcie poniżej wideo.

W materiale z backstage’u poruszony został również temat dotyczący szczegółów i tajników realizowania tak dużego przedsięwzięcia. O tych sprawach przed naszą kamerą mówią osoby odpowiedzialne za Jarocin Festiwal 2019.

 

Przypominamy, że tegoroczny festiwal rozpoczyna się już dzisiaj. Bramy będą otwarte już dzisiaj od godziny 14.00.

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST