› Aktualności
11:00 / 23.04.2019

Jarocin. Zabierz głos w sprawie nowej „jedenastki”.

Jarocin. Zabierz głos w sprawie nowej „jedenastki”.

fot. Materiały GDDKiA

Jarocin. Budowa S11. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje budowę kolejnego odcinka drogi S11. Po otwarciu nowej obwodnicy Jarocina rozpoczęły się prace projektowe na drogi ekspresowej od Kórnika do Ostrowa Wielkopolskiego.

Jaki przebieg proponowany jest przy gmine Jarocin - przyjdź na spotkanie i wyraź swoje zdanie.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Przebieg nowej drogi ekspresowej S11 na odcinku Kórnik - Ostrów Wlkp. będzie tematem spotkania informacyjnego, które odbędzie się w Witaszycach. Konsultowany będzie proponowany przebieg „jedenastki” przez gminę Jarocin [o otwarciu nowej obwodnicy Jarocina - czytaj TUTAJ].

 

 

Swój udział w spotkaniu zapowiedzieli przedstawiciele: poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i Biura Projektowego JPL Project, które opracowuje dokumentację oraz gminy Jarocin.

 

 

[o ważnej zmianie organizacji ruchu w centrum Jarocina - czytaj TUTAJ i zobacz MAPĘ objazdów]

 

 

Uczestnicy zostaną poinformowani o planach budowy nowej drogi ekspresowej S11, będą się mogli zapoznać z proponowanymi wariantami przebiegu trasy i zgłaszać swoje opinie oraz pytania.

 

 

[wylączona sygnalizacja świetlna na strategicznych skrzyzowaniach w Jarocinie - zobacz gdzie i dlaczego - szczegóły TUTAJ]

 

 

Spotkanie odbędzie się w środę - 24 kwietnia o godzi. 16.30 w Zespole Szkół w Witaszycach (ul. Szkolna 1a).

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART