› Aktualności
13:12 / 06.11.2020

Jarociniak już dzisiaj w telewizyjnym teleturnieju. Zobacz koniecznie!

Jarociniak już dzisiaj w telewizyjnym teleturnieju. Zobacz koniecznie!

fot. Żródło TVP1

„Gra słów. Krzyżówka”, to telewizyjny teleturniej. Weźmie w nim dzisiaj udział jeden z jarociniaków.

 

R E K L A M A25% dziecimocy MSRT1

 

 

Program emitowany jest w TVP 1. „Gra słów. Krzyżówka”, to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Codziennie czworo uczestników zmaga się ze sobą, aby zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w piątkowym finale tygodnia.

 

 

KORONAWIRUS. Rekordowa liczba zgonów w kraju. Kolejna ofiara śmiertelna w powiecie.

  

 

Gospodarzem programu jest Radek Brzóska, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1, związany także z TV Polonia.

 

 

W nowym programie telewizyjnym wziął udział jarociniak. To właśnie dzisiaj będziemy mogli zobaczyć jego zmagania z klasycznymi łamigłówkami.

 

 

W dzisiejszym odcinku wystąpi Adam Skowroński, który brał już udział w „Grze słów. Krzyżówka”. Pan Skoworński znany jest z występów w wielu teleturniejach, między innymi w „Jeden z dziesięciu”. Jeśli zwycięży to przejdzie do finału, którego emisja będzie miała miejsce 12 listopada.

 

 

Jak mu poszło? O tym dowiemy się dzisiaj po południu. Czas emisji programu 15.35.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

 

0
2
oceń tekst 2 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST