12:23 / 03.05.2016

Jarociński inwestor nadal owiany tajemnicą

Jarociński inwestor nadal owiany tajemnicą

Tworzenie nowych miejsc pracy i pozyskanie inwestora - pierwszego w strefie inwestycyjnej w Golinie po raz kolejny jesienią ubiegłego roku zapowiedział burmistrz Jarocina Adam Pawlicki. Inwestor nadal jednak owiany jest tajemnicą.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Na nasze pytania w tej sprawie skierowane do Urzędu Miejskiego w Jarocinie sekretarz gminy Michał Fijałkowski odpowiada: „Potencjalny inwestor prowadzi rozmowy z WSSE (Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna - przyp. red.). Informuję, że nie jest mi znany ich zakres ani tematyka. Mogę tylko potwierdzić, że inwestor jest cały czas zainteresowany zainwestowaniem w strefie. Jak mniemam negocjuje najkorzystniejsze dla siebie warunki.(...)”

Na podobnym stanowisku stoi też Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. - Niestety, na etapie rozmów z przedsiębiorcami jesteśmy zobligowani do zachowania pełnej tajemnicy - informuje Jacek Serdeczny z Departament Komunikacji i Marketingu WSSE Invest-Park Sp. Z o.o. w Wałbrzychu.

- Nie możemy zatem ujawnić nazw firm oraz branż, które reprezentują. Podanie tych danych mogłoby niekorzystnie wpłynąć na decyzje inwestycyjne. Oczywiście chętnie udzielimy informacji, gdy firma otrzyma zezwolenie na działalność w WSSE - dodaje.

Jak wygląda sytuacja w ościennych powiatach, jakie zakłady tam powstały, ile miejsc pracy utworzono - czytaj w „Gazecie Jarocińskiej”.

0
3
oceń tekst 3 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART