Jarota gorsza od ŁKS-u Łódź

Jarota gorsza od ŁKS-u Łódź - Zdjęcie główne

Pierwsza porażka Jaroty w sparingach.

Bardzo wymagającego przeciwnika wybrała sobie drużyna Jaroty w pierwszym meczu towarzyskim podczas obozu w Uniejowie. Rywalem JKS-u był ŁKS- Łódź - lider gr. I III ligi. To jedyny zespół na tym poziomie rozgrywek, który nie przegrał jesienią żadnego meczu.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale obie drużyny miały kilka dogodnych sytuacji, żeby zdobyć gola. Do przerwy nic znaczącego się jednak nie wydarzyło. Po zmianie stron Jarota wywalczyła kilka rzutów rożnych z rzędu, ale brakowało wykończenia. W końcówce dało o sobie znać doświadczenie ŁKS-u, który strzelił pierwszego gola w 81. minucie, a wynik meczu na 2:0 ustalił na kilka sekund przed końcem.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze "Gazety Jarocińskiej"

Jarota Jarocin - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
0:1 - Jevhen Radionov (81.)
0:2 - Dawid Sarafiński (90.)

Jarota: zawodnik testowany - Damian Błaszczyk (72. - Alan Janowski), Jędrzej Ludwiczak, Dawid Piróg, Damian Pawlak (60. - Krzysztof Matuszak) - Łukasz Rylukowski (72. - Dawid Idzikowski), Michał Grobelny (84. - Szymon Komendziński), Jacek Pacyński (81. - Dawid Krzyżaniak), Jakub Czapliński (60. - Christian Nnamani) - Hubert Antkowiak (84. - Wiktor Smołaga), Mateusz Molewski