› Sport i rekreacja
16:53 / 16.11.2019

Jarota kończy rundę meczem z Gromem

Jarota kończy rundę meczem z Gromem

fot. Dawid Borucki

W niedzielę, 17 listopada Jarota Jarocin rozegra swój ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Rywalem będzie Grom Nowy Staw.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Niedzielny pojedynek będzie starciem dwóch drużyn, które znajdują się w strefie spadkowej. Nieznacznie lepiej w dotychczasowych meczach spisywali się piłkarze Jaroty, którzy na swoim koncie mają 14 punktów i zajmują 16. miejsce. Przed tygodniem zawodnicy Piotra Garbarka doznali porażki w Wągrowcu z Nielbą 1:2. Spotkanie z Gromem będzie ósmym, który rozgrywany będzie w tej rundzie w Jarocinie. Na razie JKS nie zdołał wygrać na własnym terenie. W rozegranych do tej pory spotkaniach Jarota wywalczyła cztery remisy, a trzy pojedynki przegrała.

 

 

Na 17. pozycji, a więc tuż za Jarotą, znajduje się tegoroczny beniaminek III ligi. Grom Nowy Staw ma na koncie 13 punktów. Zdecydowanie większą część tego dorobku, bo 10 „oczek”, wywalczyli na własnym terenie. Na wyjazdach ekipa Gromu wywoziła punkt jedynie z Koszalina, Janikowa i Kleczewa. Przed tygodniem zespół z Nowego Stawu przegrał tylko 0:1 z Kotwicą Kołobrzeg.

Początek spotkania o 13.30.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST