Jarota lepsza w derbach od Akademii Reissa

Jarota lepsza w derbach od Akademii Reissa - Zdjęcie główne

Do ciekawej rywalizacji doszło w lidze trampkarzy młodszych.

Piłkarze Jaroty Jarocin podjęli na własnym boisku rówieśników z Akademii Reissa w Jarocinie. Tym razem górą byli gospodarze, którzy wygrali pewnie 2:0, choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Największe emocje były zatem po przerwie. Zespół JKS-u objął prowadzenie na początku drugiej połowy po tym, jak piłka pechowo wpadła do bramki drużyny APR-u, po tym, jak odbiła się od jednego z graczy tej drużyny. Drugi gol był już dziełem piłkarza Jaroty - Mikołaja Szcześniaka.

Radości po zwycięstwie nie krył trener JKS-u Piotr Skokowski: - Jestem zadowolony z wyniku, gry i zaangażowania. Jednak przed nami jeszcze wiele pracy na treningach.

W ubiegłym roku w starciu obu zespołów górą byli młodzi zawodnicy Akademii Reissa.