Jarota pokonuje SKP Słupca

Jarota pokonuje SKP Słupca - Zdjęcie główne

Jarota Jarocin odniósł pierwsze zwycięstwo w zimowych sparingach.

W czwartek wieczorem odbył się trzeci mecz towarzyski Jaroty Jarocin w trakcie przygotowań do rundy wiosennej w III lidze. Zawodnicy Marcina Woźniaka zmierzyli się z IV-ligowym SKP Słupca.

W pierwszej połowie jedyną bramkę dla jarocińskiego zespołu zdobył Marcin Szymkowiak. Jest to pierwszy gol zawodnika, który został wypożyczony przez Jarotę na okres rundy wiosennej z Gromu Golina. W drugich 45 minutach zawodnicy JKS-u ponownie trafiali do bramki gości. Gole zdobyli Piotr Skokowski oraz Miłosz Kowalski. Tym samym Jarota w swoim trzecim meczu sparingowym przed rundą wiosenną odniósł pierwsze zwycięstwo, wygrywając 3:0 z SKP Słupca.

W poprzednich meczach JKS zremisował 1:1 z Ostrovią Ostrów Wielkopolski i przegrał 0:4 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Już w sobotę Jarociniacy rozegrają kolejny sparing. Rywalem będzie Huragan Pobiedziska. Początek o 12.00. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie.

Więcej o czwartkowym spotkaniu w najbliższym wydaniu "Gazety"