Jarota w sparingu optycznie lepsza od lidera

Jarota w sparingu optycznie lepsza od lidera - Zdjęcie główne

Kolejny mecz kontrolny Jaroty Jarocin zakończony pozytywnym wynikiem.

Trzeci sparing JKS-u był zdecydowanie najtrudniejszym spośród tych, które jarocińska drużyna rozegrała w styczniu. Przeciwnikiem podopiecznych Janusza Niedźwiedzia był Sokół Kleczew - lider po rundzie jesiennej III ligi, z którym Jarota zremisowała w połowie października 1:1.

Historia powtórzyła się także w sobotnie przedpołudnie. Zgadzała się nawet kolejność strzelonych goli, bo ponownie goście wyszli na prowadzenie jako pierwsi i to JKS musiał szukać wyrównania. Bramkę na 1:1 dla naszego zespołu strzelił Damian Pawlak.

Goście od początku mocno przycisnęli, ale z czasem Jarota zaczęła odzyskiwać przewagę. Szczególnie w dugiej połowie pokazała się naprawdę z dobrej strony momentami spychając rywali do głębokiej defenssywy. Trener postanowił dać szansę podstawowym zawodnikom, wpuszczając z ławki tych, którzy dopiero muszą udowodnić swoją przydatność dla zespołu.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1:1
0:1 - Łukasz Cichos
1:1 - Damian Pawlak

Jarota: Sebastian Kmiecik - Piotr Skokowski (75. Patryk Kempa), Dawid Piróg, Taras Maksymiv (85. Dawid Krzyżaniak), zawodnik testowany - Michał Grobelny, zawodnik testowany, Alan Janowski (46. Dawid Idzikowski), Mateusz Molewski - Damian Pawlak (82. Wiktor Smołaga), Mateusz Dunaj (15. Jędrzej Ludwiczak)

Więcej na temat tego spotkania przeczytacie we wtorkowym numerze "Gazety Jarocińskiej".