› Aktualności
14:52 / 29.06.2020

Jeden z urzędów w Jarocinie ponownie zamknięty dla interesantów

Jeden z urzędów w Jarocinie ponownie zamknięty dla interesantów

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Pandemia koronawirusa nie wygasa. Co gorsza pojawiają się kolejne zachorowania w powiecie jarocińskim.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Dzisiaj rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 247 nowych zachorowaniach. Niestety 6 kolejnych osób zmarło. W Polsce chorobę potwierdzono u 34.154 osób, a zmarło 1.444. Kolejne zachorowania potwierdzono w powiecie jarocińskim.

 

Z danych Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu wynika, że na COVID-19 zachorowały 54-letnia kobieta, 66-letni mężczyzna i 74-letnia kobieta. Jedna z osób, u której udokumentowano wirusa z Chin, jest pracownikiem Sądu Rejonowego w Jarocinie przy ul. Wrocławskiej [ZOBACZ TUTAJ]

 Sąd zamknięto do odwołania [ZOBACZ TUTAJ].Dzisiaj obsługę bezpośrednią zawieszono w Urzędzie Skarbowym w Jarocinie

W poniedziałek (29 czerwca) Krajowa Administracja Skarbowa w Poznaniu poinformowała o wstrzymaniu do odwołania obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym w Jarocinie.

Od 30 czerwca klienci mogą korzystać wyłącznie z form zdalnego kontaktu z urzędem. Dla osób, które chciałyby złożyć pisma lub deklaracje w formie papierowej (bez potwierdzenia wpływu) przed wejściem do urzędu wystawiona została urna na dokumenty.

Rzecznik prasowy Małgorzata Spychała-Szuszczyńska informuje, że taką decyzję podjęto ze względów bezpieczeństwa.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART