09:37 / 25.05.2020

Jesteś przedsiębiorcą - możesz skorzystać z bezpłatnej porady prawnej

Jesteś przedsiębiorcą - możesz skorzystać z bezpłatnej porady prawnej

fot. Zdjęcie poglądowe

W związku ze stanem epidemii, która panuje w naszym kraju, rozszerzono grono uprawnionych do uzyskania bezpłatnej pomocy prawnej. Teraz mogą z niej skorzystać także przedsiębiorcy. Jednak nie wszyscy.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Według nowych zasad z darmowych porad prawnych mogą skorzystać osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniały innych osób w ciągu ostatniego roku.

 

[UWAGA! plaga oszustw, przestępcy wyłudzają pienieniądze - szczegóły znajdziesz TUTAJ]

 

Żeby skorzystać z tego typu wsparcia, wymagane są jednak pisemne oświadczenia - jedno, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, a drugie - o niezatrudnianiu innych osób w ciągu ostatniego roku.

 

[jak w stanie epidemii funkcjonują punkty udzielania bezpłatnej pomocy prawnej - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

WAŻNE! W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego porady w Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Jarocinie (w siedzibie Starostwa Powiatowego) są udzielanie wyłącznie przez telefon pod nr tel. (62) 740-79-19 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - rejestracjanpp@powiat-jarocinski.pl, w godzinach pracy punktu:

- poniedziałek od 10.00 do 14.00

- wtorek - czwartek od 8.00 do 12.00 i od 12.30 do 16.30

- piątek od 8.00 do 16.00

Natomiast wymagane oświadczenia należy przed skorzystaniem z bezpłatnej porady prawnej przesłać za pośrednictwem e-mail na adres: rejestracjanpp@powiat-jarocinski.pl

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART