› Aktualności
18:59 / 07.02.2019

Kabaret "Neo-Nówka" na żywo w Jarocinie. Są bilety do zdobycia

Kabaret

fot. Materiały organizatora

W internecie nagrania z występów „Neo-Nówki” biją rekordy oglądalności. Co jakiś czas powstaje też zupełnie nowy program, z którym kabareciarze jeżdżą po całej Polsce. Najnowszy, zatytułowany „Żywot Mariana”, można będzie zobaczyć już 15 marca w Jarocinie.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

To kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin aż po jego kres. „Jeżeli zastanawiasz się, jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się, jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów” - reklamuje swój występ kabaret „Neo-Nówka”.

 

„Żywot Mariana” rozpocznie się o godz. 17.00 w hali Jarocin-Sport. Bilety kosztują od 80 do 100 zł. Można je nabyć na stronach internetowych: www.kasabiletowa.pl, www.biletyna.pl.

 

[ZOBACZ TEŻ] KONCERT DŻEMU NA 40-LECIE ZESPOŁU. KONKURS Z WEJŚCIÓWKAMI

 

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych wejściówek. Informacji o tym, co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, szukajcie w lutym w wydaniach „Gazety Jarocińskiej”, na portalu www.jarocinska.pl oraz na facebookowym fanpage’u G.J.

 

Kabaret „Neo-Nówka” został założony w 2000 roku przez grupę wrocławskich studentów. Przez pierwsze kilka miesięcy działalności funkcjonował pod nazwą „To-Niemy”. Artyści poruszają głównie tematy społeczne i polityczne. Robią to jednak pomysłowo i niekonwencjonalnie. Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Oprócz treści społecznych zajmują się również wszechogarniającym absurdem. Pomysłów na satyryczne scenki nie brakuje, bo przynosi im je samo życie. Od 2011 grupa jest ambasadorem Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Trzy lata temu powstała książka „Neo-Nówka. Schody do nieba”. Tytuł nawiązuje do najbardziej znanego skeczu „Niebo”, w których długie rozmowy telefoniczne prowadzą „Bogu” i „Lucyfer”. Doczekał się on wielu improwizowanych wersji. Jedna z nich „wymknęła się spod kontroli” i rozśmieszyła nawet samych aktorów.

 

"ŚPIĄCA KRÓLEWNA" W WYKONANIU TEATRU BOLSZOJ W MARCU W KINIE "ECHO" [CZYTAJ TUTAJ]

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST