07:35 / 14.01.2020

Kandydat na prezydenta w Jarocinie? Jest deklaracja

Kandydat na prezydenta w Jarocinie? Jest deklaracja

W Jarocinie otwarte zostało biuro poselskie Wiesława Szczepańskiego, szefa wielkopolskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Parlamentarzysta zapowiada częste wizyty w Jarocinie i deklaruje, że zrobi wszystko, aby do naszego miasta przyjechał także jeden z kandydatów na prezydenta.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Wiesław Szczepański w ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych startował z list Zjednoczonej Lewicy w okręgu kaliskim [o tym pisaliśmy więcej TUTAJ]. Otrzymał niemal 24 tysiące głosów poparcia, co przełożyło się na mandat posła.

 

 

W sejmie reprezentuje między innymi powiat jarociński. Już w kampanii wyborczej zapowiadał, że, jeśli zostanie posłem, otworzy biuro w Jarocinie [więcej na temat kampanii SLD przeczytasz TUTAJ]. Teraz to zrobił.

 

 

Jego biuro mieści się przy ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego w Jarocinie. Dwa razy w tygodniu będzie w nim dyżurował sekretarz Rady Powiatowej SLD w Jarocinie Dawid Śmigielski.

 

 

 

- Szczegółowy harmonogram dyżurów zostanie podany wkrótce, miedzy innymi na naszym profilu facebookowym i w mediach lokalnych - zapowiada Śmigielski.

 

 

Poza biurem w Lesznie filia w Jarocinie jest pierwszą, którą uruchomił po wyborach poseł Szczepański. - Druga zostanie otwarta w Ostrowie Wlkp. - informuje.

 

 

Deklaruje także, że co najmniej dwa razy w miesiącu będzie osobiście przyjmował mieszkańców Jarocina i okolic.

 

 

- Zapraszamy wszystkich niezależnie od poglądów i przynależności - stwierdza.

 

 

 

Poseł zapowiedział także, że zrobi wszystko, aby do Jarocina przyjechał kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.

 

 

- Myślę, że wiosną taka wizyta będzie możliwa. Ja w każdym razie postaram się, aby do nie doszło i Robert Biedroń umieścił Jarocin w swoim kalendarzu kampanii wyborczej - zadeklarował Szczepański.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

1
6
oceń tekst 7 głosów 14%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART