› Aktualności
07:36 / 14.05.2019

Kierowca: Pieszy wtargnął pod koła samochodu [ZDJĘCIA]

Kierowca: Pieszy wtargnął pod koła samochodu [ZDJĘCIA]

fot. Elżbieta Rzepczyk

Policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego otrzymały wezwanie na ul. Świętego Ducha w Jarocinie. Doszło tam do potrącenia pieszego.Na drodze stoją dwa radiowozy policji, wóz strażacki. Torba z zakupami leży na przejściu dla pieszych, a plecak na wysepce - tak wygląda miejsce zdarzenie, gdzie doszło do potrącenia mężczyzny.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Tuż za przejściem dla pieszych zatrzymał się volkswagen passat, który potrącił pieszego.

 

- Wtargnął mi pod koła - powiedział portalowi zdenerwowany kierowca pojazdu.

 

Poszkodowany został przewieziony karetką pogotowia ratunkowego do szpitala w Jarocinie Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku.

 

W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.   

Służby zakończyły prace na miejscu zdarzenia.

 [AKTUALIZACJA 13:00]

 - Kierujący volkswagenem potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 34-letniego mężczyznę.  Nieprzytomnego pieszego – mieszkańca gminy Jarocin – przewieziono do szpitala. 29-letniemu mieszkańcowi powiatu pleszewskiego policjanci zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna był trzeźwy – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.     

 


Policja nie przesądza kto był sprawcą zdarzenia, to ustali postępowanie. 

 

Kilka godzin później służby ratunkowe interweniowały w Ludwinowie. Tam auto osobowe uderzyło w drzewo. Kierowcę Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł do szpitala w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]

 

Pijany kierowca jechał slalomem S11. Uderzył w barierę energochłonną, a potem wjechał do rowu [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 6