› Aktualności
03:33 / 01.11.2020

Kierujący mercedesem uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

Kierujący mercedesem uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

fot. Adam Majewski

Jedna osoba zginęła w wypadku, który wydarzył się na drodze Tarce-Wilkowyja.

 

 

 

Służby ratunkowe otrzymały wezwanie o godz. 2.40  do wypadku w Wilkowyi. Na drogę Tarce-Wilkowyja udały się straż pożarna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Jadący mercedesem uderzył w drzewo, a potem w znak drogowy. Kierowca był zakleszczony w aucie. Aby go uwolnić strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.- Samochód marki Mercedes uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca pojazdu – relacjonuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Prócz policji i Zespołu Ratownictwa Medycznego na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej: 2 JRG Jarocin i OSP Wilkowyja.

 

Okoliczności tragedii ustala policja pod nadzorem prokuratury.

 

[AKTUALIZACJA 6:45]

 


Służby pracę na miejscu tragedii zakończyły o godzinie 6.31.


 Policja podała wstępne ustalenia odnośnie zdarzenia.

 


- Kierujący mercedesem E220 z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń w wypadku zginął 45-letni mieszkaniec Jarocina – relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 


Ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok. 

 

Ponad miesiąc temu  do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 11 w Witaszyczkach. Tam motocyklista zderzył się z autem osobowym [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 6