› Aktualności
14:23 / 02.01.2020

Klienci zastali zamknięte drzwi w marketach. Wiemy, co się stało

Klienci zastali zamknięte drzwi w marketach. Wiemy, co się stało

fot. Elżbieta Rzepczyk

Klienci jednej z sieci handlowych działających również na terenie Jarocina pytają, co się stało, że sklepy są dziś zamknięte.

 

- W związku z inwentaryzacją oraz aktualizacją oprogramowania drukarek fiskalnych uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym sklep będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy - czytamy na drzwiach jednego z marketów sieci "Dino" na naszym terenie.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

 

Prawdopodobnie przyczyną zamknięcia jest awaria kas fiskalnych - dotyczy ona nie tylko tej sieci handlowej mającej swoje sklepy w Jarocinie. 

 

Problem wystąpił w różnych firmach, z różnych branż, na terenie całego kraju. TVN BIZ informuje, że kłopoty mają firmy używające określonego typu sprzętu.  

"W drukarkach Delio wystąpił błąd zegara blokujący możliwość wystawienia paragonów z właściwą datą" - poinformowała firma Novitus produkująca kasy.

"Błąd został już zlokalizowany i określono sposób jego naprawy. Niestety niemożliwe jest dokonanie naprawy u Klienta i konieczna jest interwencja serwisu producenta" - czytamy w komunikacie producenta, ktory cytuje TVN.

 

ZOBACZ TEŻ - ZMIANA PRACY

 

  

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Czy uważasz, że rok 2020 będzie lepszy od 2019?

ankieta dodana 02.01.2020, ilość wszystkich głosów: 297
Tak
32%
Nie
61%
Nie mam zdania
7%
2
1
oceń tekst 3 głosów 67%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST