› aktualności
10:50 / 13.01.2011

Kliknij i pomóż schronisku w Radlinie

Kliknij i pomóż schronisku w Radlinie
Tesco pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals po raz trzeci organizuje akcję wsparcia dla schronisk. Wystarczy 15 sekund, aby zagłosować na schronisko w Radlinie.

- Kupując karmę dla swojego czworonoga w Tesco możemy pomóc zwierzętom, które nie miały szczęścia spotkać dobrego opiekuna. A dzięki internetowemu głosowaniu sami miłośnicy zwierząt podpowiedzą nam, które schronisko najbardziej potrzebuje pomocy - mówi Beata Rożek, Menedżer ds. Społecznej Odpowiedzialności Tesco.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Do pięciu schronisk, które zbiorą najwięcej głosów trafi zapas karmy dla zwierząt. Jarocin jest w tej chwili na 144. miejscu. Ma zaledwie 21 głosów, a żeby znaleźć się w pierwszej piątce potrzeba ich co najmniej 2 tysiące.

Głosować można do 19 stycznia (środa) na stronie: www.tesco.pl/schroniska/index.php - wystarczy tylko z listy schronisk wybrać Jarocin, podać swój adres e-mail i kliknąć przycisk „Oddaj głos”. Trzeba pamiętać, że głos liczy się dopiero po potwierdzeniu adresu e-mail. Aby to zrobić, należy kliknąć na link aktywacyjny przysłany na skrzynkę mailową. Z każdego adresu e-mail można zagłosować tylko raz.

(kg)

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST