11:44 / 15.07.2020

Kolejna przerwa w dostawie wody

Kolejna przerwa w dostawie wody

fot. Zdjęcie poglądowe

Jarocińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji prowadzi wymianę sieci podziemnych w centrum miasta. W związku z tym nieuniknione są przerwy w dostawie wody. Gdzie tym razem taka przerwa jest przewidziana?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

W śródmieściu Jarocina prowadzona jest wielka przebudowa sieci. Inwestycja swoim zasięgiem obejmie 22 ulice. Każda z nich zostanie przekopana siedem razy [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

W związku z tym jarocińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiada kolejna przerwę w dostawie wody.

 

Nie będzie jej w czwartek - 16 lipca, w godzinach od 9.00 do 14.00. Wyłączeniem zostaną objęte ulice: Śródmiejska, Wąska, Mała, Barwickiego, Wolności, Hallera, Wrocławska (od Rynku do Hallera).

 

PWiK przeprasza mieszkańców za utrudnienia.

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART