› Aktualności
16:08 / 24.02.2020

Kolejna wielka wygrana!

Kolejna wielka wygrana!

W piątkowym losowaniu Eurojackpot padła wysoka wygrana II stopnia warta 4 766 736,10 zł. Odnotowana została w punkcie "Lotto" w Jarocinie.

 

Szczęśliwe liczby, które zostały wylosowane w Eurojackpot 21 lutego, to: 2, 13, 39, 45, 47 oraz 4, 6.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Graczowi do pełni szczęścia wystarczył jeden zakład. Oddał go w "Żabce" przy ul. Wojska Polskiego 62 w Jarocinie.

 

- Nie wiem, kto wygrał - dowiedziałem się dwie godziny temu od przedstawiciela "Lotto" o tej wygranej - ale bardzo chciałbym pogratulować tej osobie - mówi Marcin Jaskółka, właściciel "Żabki" i kolektury.

 

 

Przyznaje, że w lutym padła tutaj również niemała wygrana - 140 tys. zł. Szczęście uśmiechnęło się do mężczyzny, który kupił zdrapkę.

 

- Nie wierzył, że to możliwe, by tyle wygrał. Przyszedł do nas sprawdzić - dodaje właściciel kolektury.

 

 

Trafione w Jarocinie ponad 4,7 mln zł to najwyższa odnotowana wygrana w grach Lotto w naszej miejscowości i szósta najwyższa wygrana w historii Eurojackpota w Polsce. Rekord padł 10 maja 2019 roku, kiedy jeden z graczy wygrał ponad 193 miliony złotych.

 

 

To kolejna duża wygrana w ostatnich dniach na terenie Ziemi Jarocińskiej - 11 lutego w Lotto ktoś trafił ponad 7 mln złotych. Kupon - "na chybił trafił" oddany został w kolekturze w Nowym Mieście.

 


ZOBACZ TEŻ - GŁÓWNA WYGRANA W "LOTTO" PADŁA NA NASZYM TERENIE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST