› Aktualności
07:09 / 04.02.2020

Kolejna zmodernizowana droga gminna już oddana

Kolejna zmodernizowana droga gminna już oddana

fot. Gmina Żerków

Nowe drogi w gminie Żerków. Gminne drogi w Żerkowie. Przebudowa dróg w Żerkowie.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020

 

W ostatnich kilku miesiącach w gminie Żerków oddano do użytku zmodernizowane drogi.  Pod koniec ubiegłego roku z nowych jezdni mogli zacząć korzystać mieszkańcy Prusinowa [szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ] oraz Lubini Małej.

 

Czytaj również: Jacek pomoże Pani Parasolce spełnić marzenie.

 

Również w grudniu, tym razem w Chrzane, zakończyły się prace budowlane związane z wymianą nawierzchni dwóch ulic: Wierzbowej i Leśnej. Jednak dopiero na początku stycznia odbyło się oficjalne otwarcie. [Czytaj o tym TUTAJ].

 

Kolejna przebudowana droga znajduje się w Ludwinowie. Przebiega ona od skrzyżowania z drogą gminna w kierunku lasu. Jej całkowita długość wynosi 716 m.

 

[Szefowa podziękowała wszystkim wolontariuszom. Czytaj TUTAJ].

 

Wykonawcą robót była Firma Budowlano-Usługowa „EKO-BUD” s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy z Lisewa. Wartość robót wyniosła ponad 320 tys. zł.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART