› Rewitalizacja Jarocina
13:34 / 16.10.2020

Kolejne ulice wyłączone z ruchu

Kolejne ulice wyłączone z ruchu

fot. UM Jarocin

Od poniedziałku (19 października) zamknięte dla ruchu zostaną ul. Śródmiejska i Targowa w Jarocinie. Następnego dnia wyłączona będzie ul. Barwickiego. Do końca listopada przedłużono zajęcie pasa drogowego na ul. Małej.

 

 


Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie realizuje w centrum miasta prace modernizacyjne związane z projektem „Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina”. Wykonawcy robót zmuszeni są zamykać na niektórych ulicach ruch.

 

[O wymianie starych rur gazowych czytaj tutaj]


Od poniedziałku ma rozpocząć się budowa sieci kanalizacji sanitarnej na ul. Śródmiejskiej, co spowoduje utrudnienia dla kierowców. Dojechać będzie nią można od ronda tylko do ul. Hallera, a potem trzeba skręcić w lewo. Zajęcie pasa drogowego potrwa przez trzy tygodnie (do 9 listopada).

Tego samego dnia zacznie się układanie kanalizacji sanitarnej na ul. Targowej. Zakończenie prac przewidziano na 30 listopada.

 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

We wtorek na ul. Barwickiego rozpocznie się wykonywanie przyłączy sieci wodociągowej. Roboty zaplanowano na niecałe dwa tygodnie (do 2 listopada). W tym okresie zmieniona zostanie organizacja ruchu na ul. Małej - samochody będą poruszać się w obu kierunkach, wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania się i postoju. Na ul. Małej układanie kanalizacji deszczowej zostało przedłużone do 30 listopada.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie przeprasza za utrudnienia!

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie
 
1
1
oceń tekst 2 głosów 50%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST