› Koronawirus - Raport
18:00 / 04.05.2020

Kolejny festiwal odwołany. Wieża Rocka nie odbędzie się

Kolejny festiwal odwołany. Wieża Rocka nie odbędzie się

fot. Wieża Rocka

Żerkow. Gmina Żerków. Wieża Rocka. 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Kolejne nie najlepsze wieści dla fanów muzyki. Otóż jeden z festiwali odbywających się na terenie Ziemi Jarocińskiej został odwołany. To miała być już szósta edycja tej imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich festiwali.

 

Nie ma szans na otwarcie przedszkoli.

 

Festiwal zyskał już swój prestiż. W tym roku organizatorzy bardzo wcześnie ogłosili termin kolejnej edycji. Wieża Rocka, bo o niej mowa, miała się odbyć 13 czerwca. Niestety obecna sytuacja związana z pandemią SARS-CoV-2 przyczyniła się do podjęcia decyzji, która na pewno zmartwi wszystkich sympatyków festiwalu.

 

Dzisiaj za pośrednictwem profilu facebookowego Wieży Rocka przekazana została informacja o odwołaniu imprezy:

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Informacja AKTUALIZOWANA na bieżąco.

 

Cześć! Długo czekaliśmy z decyzją ale z przyczyn od nas niezależnych, a tym bardziej z wielką niewiadomą jakie będą wytyczne odnośnie organizowania imprez plenerowych, zwłaszcza masowych, z bólem serca zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną edycję Festiwalu Wieża Rocka, która miała się odbyć 13.06.2020 r. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszystko się wyprostuje i znów spotkamy się w żerkowskim amfiteatrze - czytamy na fanpage.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST