› Koronawirus - Raport
10:52 / 14.07.2020

Kolejny przypadek zakażenia u dziecka w powiecie

Kolejny przypadek zakażenia u dziecka w powiecie

fot. Redakcja

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Raport Ministerstwa Zdrowia przekazało dane o kolejnym przypadku zakażenia SARS-CoV-2 w Jarocinie.


 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 267 potwierdzonych zakażeniach SARS-CoV-2 w kraju. Resort przekazał również, że z powodu koronawirusa zmarło 12 osób. Liczba zdiagnozowanych przypadków w naszym kraju wzrosła tym samym do 38.457, a zgonów do 1.588. Wyzdowiało 27.756 osób. Wszystkie aktualne widomości dostępne sa TUTAJ.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Nieciekawie wygląda sytuacja w Wielkopolsce. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 56 osób. Najwięcej chorych pojawiło się w powiecie ostrzeszowskim. Zmarła też jedna osoba z regionu. To 70-letnia mieszkanka powiatu kępińskiego. W województwie wielkopolskim do tej pory odnotowano 3.302 przypadki zakażeń koronawirusem, w tym 186 osób zmarło, a 2.306 wyzdrowiało.

 


Niestety w raporcie ministerstwa pojawił się znów powiat jarociński. Testy potwierdziły zakażenie u dziecka z powiatu jarocińskiego. Przebywa ono w izolacji domowej. To 33 osoba chora od początku pandemii, w tym czwarty przypadek COVID-19 u dziecka. 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART