› Aktualności
14:49 / 11.01.2020

Koncert dla WOŚP z pokazem sztucznych ogni

Koncert dla WOŚP z pokazem sztucznych ogni

fot. Lidia Sokowicz

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Na dzisiaj (11 stycznia) zaplanowano Koncert Noworoczny „Kolędo leć”. Będzie to też okazja, aby włączyć się w 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

Impreza w parku w Jaraczewie rozpocznie się o godz. 19.00. W programie przewidziano m.in. występy młodych kolędników z GOK-u, zespołu „Złota Jesień”, grupy wokalnej z Noskowa oraz scholi parafialnej "Bogu-Miła".

Wśród atrakcji zaplanowano wizytę św. Mikołaja oraz pokaz sztucznych ogni. Dla wszystkich będzie też ciepły poczęstunek.

 

Czytaj również: Na koncie jest już ponad 100 tys. zł, ale nadal trwa wyścig z czasem. Dla Michałka

 

 

 

Jutro (12 stycznia) koncert kolęd odbędzie się w Noskowie. W świetlicy wiejskiej wystąpi siedem grup.

 

Zaprezentują się zespół „Aktywni” z Rozdrażewa, zespół śpiewaczy „Jawor” z Pogorzeli, „Zawsze Młodzi” z Jarocina, Familia z Kuklinowa, „Chrzanianki” z Chrzana, „Noskowiacy” z Noskowa i „Złota Jesień” z Jaraczewa.

 

 

Imprezę organizują Sołtys i Rada Sołecka z Noskowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie. Koncert rozpocznie się o godz. 14.00.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 
 

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART