› kultura i rozrywka
14:16 / 11.01.2011

Koncert "Standard Chilli Kwintet"

Koncert
Na koncert w smooth jazzowych rytmach (typ muzyki, który łączy ze sobą instrumenty tradycyjnie związane z jazzem oraz style takie jak funk, pop i R&B) zaprasza 13 stycznia zespół Standard Chilli Kwintet.

Koncert odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 5 zł dla uczniów i studentów (w przedsprzedaży) i 10 zł można nabyć w JOK.

R E K L A M ADeka MSRT 06 2020

W skład młodej jarocińskiej formacji wchodzą: Agata Winkler (wiolonczela), Martyna Gogołkiewicz (wokal), Krystian Wawrocki (klawisze), Hubert Jazgar (saksofon) i Krzysztof Nowacki (perkusja). Grają razem od września ubiegłego roku pod egidą Towarzystwa Muzycznego w Jarocinie - stowarzyszenia prowadzącego ognisko muzyczne. Postawili na razie na covery standardów jazzowych i popowych. Pracują jednak już nad własnymi kompozycjami, które będzie można usłyszeć w czwartkowy wieczór. Pieniądze z koncertu trafią do puli funduszy zbieranych na rzecz wydania w przyszłości płyty. Kto więc lubi utwory Franka Sinatry, Johna Lenona, Diany Krall czy Jane Monheit i nie tylko - kwintet zaprasza.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST