› Aktualności
11:14 / 12.01.2020

Koncert w parku: od kolęd aż po grzańca [ZDJĘCIA]

Koncert w parku: od kolęd aż po grzańca [ZDJĘCIA]

fot. Urząd Miasta i Gminy Jaraczewo

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

Świąteczna atmosfera panowała wczoraj w jaraczewskim parku, gdzie odbył się koncert "Leć kolędo". Była też okazja aby wesprzeć 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy.  

 

 


Na scenie zaprezentowały się: dzieci z kółek muzycznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jariaczewie, Grupa Muzyczna "Złota Jesień", Grupa Muzyczna "Noskowiacy, schola z parafii w Jaraczewie "Bogu-miła".


Dla dzieci atrakcją był św. Mikołaj, który przyjechał już tradycyjnie białą limuzyną.  Było też coś dla tych, którzy zmarzli lub zgłodnieli. KSS "SNAJPER" w Jaraczewie przygotował zupę węgierską oraz grzańca. Wieczór zakończył pokaz sztucznych ogni.


Imprezę przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie.

 

 

Czytaj również: 28. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ZOBACZ PROGRAM na naszym terenie

 

 

Dzisiaj (12 stycznia) w gminie Jaraczewo kolejna impreza. Koncert kolęd odbędzie się w Noskowie. W świetlicy wiejskiej wystąpi siedem grup. Zaprezentują się zespół „Aktywni” z Rozdrażewa,  zespół śpiewaczy „Jawor” z Pogorzeli, „Zawsze Młodzi” z Jarocina, Familia z Kuklinowa, „Chrzanianki” z Chrzana, „Noskowiacy” z Noskowa i „Złota Jesień” z Jaraczewa.

Imprezę organizują Sołtys i Rada Sołecka z Noskowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie.
Koncert rozpocznie się o godz. 14.00.  

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 
 

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST

Zdjęcia ilość zdjęć 25