› Aktualności
09:20 / 12.02.2020

Kontener na miejscu postojowym dla osób niepełnosprawnych. Ludzie oburzeni

Kontener na miejscu postojowym dla osób niepełnosprawnych. Ludzie oburzeni

fot. źródło Facebook

Za pośrednictwem Daj Znać otrzymaliśmy informację, że przy cmentarzu komunalnym w Jarocinie ustawiono kontener na miejscu postojowym dla osób niepełnosprawnych.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Sprawa zbulwersowała czytelników, zwłaszcza osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. O wyjaśnienia poprosiliśmy spółkę ZGO-NOVA odpowiedzialną za wywóz gminnych odpadów.

 

 

Czytaj równieżWłaścicielka mocno poszukiwała psa. Zwierzę leżało na polu. Niestety już nieżywe.

 

Na czas remontu ulicy kontener został postawiony w miejscu wyznaczonym przez pracownika ZUK Jarocin. Stał tam od listopada. Pod koniec ubiegłego tygodnia firma, która remontuje os. Kopernika, postawiła nowe oznakowanie. W miejscu, w którym stał kontener, wyznaczono miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Po tym, jak się dowiedzieliśmy o zaistniałej sytuacji, kontener został usunięty - wyjaśniła Anita Jakrzewska, członek zarządu ZGO- NOVA

 

[Znamy termin festiwalu. Zobacz, kiedy się odbędzie? TUTAJ].

 

Zakład Usług Komunalnych w Jarocinie jest administartorem jarocińskiego cmentarza komunalnego. Z uzyskanych informacji wynika, że spółka również zareagowała na powstałą sytuację, a kontener został już przestawiony w inne miejsce.  

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST