› Aktualności
17:04 / 12.07.2019

Kto będzie pilnował porządku na Jarocin Festiwal 2019?

Kto będzie pilnował porządku na Jarocin Festiwal 2019?

fot. Uniwersalne portalu

Jarocin. Jarocin Festiwal 2019. Ile służb będzie pilnowało porządku na tegorocznym festiwalu?

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Policjanci wraz ze sporym wsparciem funkcjonariuszy spoza naszego terenu będą czuwali nad bezpieczeństwem festiwalowiczów, którzy zgromadzą się na tegorocznej imprezie.

Jest to przełomowa edycja festiwalu, ponieważ po dwóch latach organizacji imprezy w kilku miejscach, koncerty wracają na kultową Maratońską.

 

CZYTAJ TAKŻE: Jarocin Festiwal 2019. ZOBACZ co się będzie działo. Pełny program festiwalu [KLIKNIJ]

 

Na Jarocin Festiwal 2019 pilnować porządku będzie także ochrona. Jednak rzecznik prasowy wydarzenia jeszcze nie odpowiedział nam na zapytanie dotyczące konkretnej liczby pracowników. 

 

- Podczas festiwalu pracować będzie około 100 policjantów. Wspierać nas będą funkcjonariusze z oddziału prewencji komendy wojewódzkiej oraz tradycyjnie współpracujemy ze służbami ochrony kolei.Pomagać będzie nam również Straż Celna - informuje asp. Agnieszka Zaworska z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART