› Aktualności
14:37 / 10.05.2019

Ludzie: Pełno policji. Co się dzieje?

Ludzie: Pełno policji. Co się dzieje?

Mieszkańcy Siedlemina obserwują z niepokojem wzmożony ruch policyjnych radiowozów.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 - Jest pełno funkcjonariuszy przy nowych domach JTBS w Siedleminie. Pewnie jest jakieś zatrzymanie - taką informację otrzymaliśmy za pośrednictwem DAJ ZNAĆ

 

Policja potwierdza interwencje. Jednak rzecznik prasowy jarocińskiej komendy asp. Agnieszka Zaworska informuje, że czynności realizuje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

 - Mogę tylko potwierdzić, że gostyńscy policjanci wykonują czynności. Aktualnie nie udzielamy żadnych informacji - mówi asp. sztab. Monika Curyk z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

 

Czy ktoś został zatrzymany?

- Policjanci pracują na terenie powiatu jarocińskiego. Jak będzie możliwość przekazania jakichkolwiek informacji, to na pewno poinformujemy -  dodaje policjantka.

 

„Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę, to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie” - tak do wstąpienia w szeregi policji przekonuje Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

[ZOBACZ TUTAJ] Zderzenie dwóch aut osobowych. Na ratunek leci LPR

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST