› Aktualności
15:41 / 18.02.2020

Ludzie pytają: Kiedy w kinie Echo będzie można zobaczyć film "Zenek"

Ludzie pytają: Kiedy w kinie Echo będzie można zobaczyć film

fot. Oficjalny plakat filmu Zenek

Niektórzy są zaniepokojeni informacją, że w kinie "Echo" nie będzie pokazów filmu "Zenek". Czy to prawda? 

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

Zenek jest niekwestionowanym królem disco polo dla wielbicieli tego gatunku. O jego popularności mogą świadczyć chociażby tłumy, jakie towarzyszyły występowi Martyniuka na pierwszym Disco Stars Festiwal, który odbył się w Roszkowie [ZOBACZ TUTAJ].

 

W przeszłości mieliśmy już w Jarocinie przypadki, że na poszczególne tytuły zapraszały nawet władze powiatu [ZOBACZ TUTAJ]

Film inspirowany życiem muzyka wszedł w walentynki do kin. Mieszkańcy od razu zauważyli, że nie ma go w repertuarze jarocińskiego kina. Wybuchła dyskusja na forum i w mediach społecznościowych. Ludzie pytali wprost - kto zdecydował o tym, że "Zenek nie jest wyświetlany".  

 

"Kiedy będzie film Zenek w kinie Echo.Czy to prawda że właściciele ten film ocenzurowali i nie zobaczymy go w Jarocinie" - pytają na portalu Czytelnicy. Takich wpisów jest całe mnóstwo.  

 

[ZOBACZ TEŻ] Wystąpili na scenie z Zenkiem: To był wielki zaszczyt [WIDEO]

 

O te doniesienia zapytaliśmy Stowarzyszenie Jarocin XXI, które prowadzi jarocińskie "Echo". Otrzymaliśmy komunikat następującej treści:

„Drodzy Państwo, chcieliśmy jako Kino przypomnieć Wam, że jesteśmy kinem, które posiada jedną salę i nie jesteśmy w stanie zagrać wszystkich filmów, które wchodzą co piątek na ekrany kin (jest ich około 5-7 tygodniowo). Gramy w większości filmy, o które pytają nasi widzowie. Zapytania o film Zenek zaczęły napływać do nas od połowy zeszłego tygodnia, kiedy to od dawna mieliśmy zabookowane inne tytuły, o które dopominali się widzowie takie jak: "365 dni", "Bad Boy", "Swingersi" czy nagrodzone oscarem "Jojo Rabit i 1917”.

 

Co Wy o tym sądzicie? Wybieraliście się lub wybieracie na ten pokaz?

3
6
oceń tekst 9 głosów 33%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART