› Sport i rekreacja
16:10 / 07.01.2020

Maraton fitness w klimacie lat 70-tych [ZOBACZ WIDEO]

Maraton fitness w klimacie lat 70-tych [ZOBACZ WIDEO]

fot. Atlas Fitness Club

Jarocin. Atlas Fitness Club zorganizował kolejny maraton fitness. Tym razem w klimacie lat 70-tych. W imprezie wzięło udział kilkadziesiąt uczestników.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

„Gorączka Sobotniej Nocy” - pod takim hasłem odbył się maraton fitness zorganizowany po raz kolejny przez Atlas Fitness Club. Tym razem impreza odbyła się 7 grudnia w pleszewskim Domu Kultury. Wydarzenie było utrzymane w klimacie końca lat 70-tych.

 

- Każdy maraton tworzymy z pasją i myślą o naszych klubowiczach. Dzięki temu, każde wydarzenie jest dla nas kolejnym wyzwaniem do budowania niezwykłej atmosfery oraz chwil i emocji, które zostaną długo w naszej pamięci - informują organizatorzy. 

 

Kilkudziesięciu uczestników miało okazję wziąć udział w takich zajęciach jak m.in. Step & Shape, które poprowadziła jedna z instruktorek Atlas Fitness Club w Jarocinie - Paulina Hofmańska. Oprócz tego imprezę rozkręciła również Agnieszka Kirsch- Bilińska, odpowiedzialna za ZUMBĘ podczas fitnessowego wieczoru.

 

CZYTAJ TAKŻE: Trenuje trzy razy dziennie! Na sen poświęca zaledwie 3,5 godziny [WYWIAD] [KLIKNIJ]

 

 

- Motyw przewodni „Gorączka Sobotniej Nocy” okazał się strzałem w dziesiątkę. Nasze klientki dały czadu i szczególnie na ZUMBIE, gdzie pokazały swoje niesamowite stroje, które przeniosły nas w klimat końca lat 70 -tych - mówi Justyna Orpel, menadżer Atlass Fitness Club w Jarocinie.

 

Zobaczcie materiał wideo z imprezowego wieczoru w pleszewskim Domu Kultury!

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST