› Aktualności
15:08 / 14.05.2019

Masz sprawę w powiatowych urzędach - zobacz, kiedy możesz ją załatwić

Masz sprawę w powiatowych urzędach - zobacz, kiedy możesz ją załatwić

fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

Starostwo Powiatowe w Jarocinie i powiatowe jednostki, takie jak chociażby urząd pracy czy wydział komunikacji, pracują zazwyczaj od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00. Są jednak wyjątkowe sytuacje, kiedy czas urzędowania się zmienia. I teraz właśnie tak jest.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Starosta Lidia Czechak tuż po objęciu stanowiska [więcej na ten temat TUTAJ], robiąc ukłon w stronę pracowników i rozumiejąc ich potrzeby, zarządziła, że wigilia 2018 będzie dniem wolnym w starostwie. Został on odpracowany w innym terminie. Teraz mamy podobną sytuację. Na stronie internetowej powiatowego urzędu ukazał się komunikat o zmianach w czasie pracy.

 

 

Dlatego, jeśli masz jakąś pilną sprawę do załatwienia i w tygodniu brakuje ci na to czasu, to możesz to zrobić w sobotę - 18 maja, bo starostwo i powiatowe jednostki, takie jak urząd pracy, wydział komunikacji czy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wyjątkowo będzie czynne w godzinach od 7.30 do 15.30.

 

 

[o powiatowych inwestycjach na terenie czterech gmin - co planowane jest do zrobienia na twoim terenie - szczegóły TUTAJ] 

 

 

Okazuje się, że urzędnicy będą w tym dniu odpracowywać piątek - 21 czerwca, czyli dzień między świętem Bożego Ciała, które przypada w dzień wcześniej i jest dniem wolnym od pracy, a weekendem. Wtedy urząd będzie zamknięty. W ten sposób pracownicy, nie tracąc urlopu, będą mieli długi weekend.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART