› Aktualności
18:48 / 07.01.2020

Mężczyznę znaleziono z raną głowy. Zmarł w szpitalu. Zarządzono sekcję zwłok

Mężczyznę znaleziono z raną głowy. Zmarł w szpitalu. Zarządzono sekcję zwłok

fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym mieszkaniec Łobzowca (gm. Jaraczewo) doznał poważnych obrażeń ciała. Zmarł trzy dni później. Prokurator postanowił o przeprowadzeniu sekcji zwłok.Sprawa dotyczy zdarzenia z końca ubiegłego roku. W ostatnią niedzielę grudnia pogotowie ratunkowe i policja zostały wezwane do Łobzowca (gm. Jaraczewo).

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

- Około godziny 20.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na terenie posesji leży mężczyzna z obrażeniami głowy - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Najpierw poszkodowanego zabrano do jarocińskiego szpitala. Ostatecznie zdecydowano się go przetransportować do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Mieszkaniec Łobzowca zmarł ostatniego grudnia.

Śmierć mężczyzny wywołała sporo kontrowersji i dyskusji w lokalnym środowisku. Mieszkańcy spekulują, że zmarły 53-latek mógł zostać wcześniej pobity.

Początkowo policja przyjęła, że doznał urazu głowy w wyniku upadku. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna uczestniczył w suto zakrapianej imprezie.

 

 

- Wykonaliśmy podstawowe czynności procesowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt nie przyczynił się do śmierci 53-latka - wyjaśnia asp. Agnieszka Zaworska.

 

Prokurator postanowił o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

 

- Jej wyniki pozwolą nam uzyskać materiał do oceny prawno-karnej. Z naszych ustaleń wynika, że tego dnia (29 grudnia-przyp. red) mężczyzna był na spotkaniu towarzyskim, spożywał alkohol, źle się czuł - wyjaśnia prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Sekcję zwłok zaplanowano na jutro.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART