› Aktualności
06:35 / 15.02.2020

Michałek jest na badaniach w Niemczech. W Bachorzewie chcą mu też pomóc

Michałek jest na badaniach w Niemczech. W Bachorzewie chcą mu też pomóc

fot. Materiały organizatora

3-letni Michałek Jędrasiak z Witaszyc cierpi na padaczkę lekooporną. Dzięki pomocy wielu osób mógł w poniedziałek wyjechać na badania do Klinik Schon w Niemczech. Pieniądze nadal są potrzebne. Tym razem w pomoc chłopcu włączyło się Stowarzyszenie Edukacyjne "Nasza Szkoła" z Bachorzewa.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT

 

 

Właśnie dzięki aukcjom na facebooku i zbiórkom prowadzonym za pośrednictwem portalu siepomaga.pl jeszcze przed koncertem w Witaszycach udało się zebrać kwotę 38 tys. euro potrzebną na diagnostykę w niemieckiej klinice. Ale to dopiero początek wydatków. Wiadomo już, że na pewno potrzebna będzie operacja i specjalistyczna rehabilitacja. Chłopiec cierpi bowiem na lekooporną padaczkę. Ataki są coraz częstsze i wyniszczają mózg. Przyjmowane leki z kolei mają negatywny wpływ na inne organy.

 

O TYM ILE UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ Z KONCERTU "GRAMY DLA MICHAŁKA" W WITASZYCACH [CZYTAJ TUTAJ]

 

Koncert charytatywny w Bachorzewie odbędzie się w niedzielę 16 lutego w sali Domu Ludowego. Początek o godz. 15.00. Wstęp jest darmowy. W trakcie imprezy odbywać się będą licytacje oraz kiermasz książek i obrazów. Organizatorzy zadbają też o żołądki uczestników imprezy. Nie zabraknie też innych atrakcji typu malowanie twarzy. W programie przewidziano m.in. występ grupy teatralnej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie z przedstawieniem "Kopciuszek", pokazy taneczne w wykonaniu Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oraz Zespołu Folklorystycznego "Snutki" z Potarzycy.

 

Nadal też trwają licytacje na facebooku oraz zbiórka za pośrednictwem siepomaga.pl. Jeśli chcesz pomóc w ten sposób [KLIKNIJ TUTAJ]

 

[CZYTAJ TEŻ] W NIEDZIELĘ IMPREZA W PARKU PRZY UL. HALLERA. WEŹ ZE SOBĄ TALERZ I SZTUĆCE

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART