› Aktualności
05:05 / 01.05.2019

Mieszkańcy chcą wiedzieć, co z S-11

Mieszkańcy chcą wiedzieć, co z S-11

fot. Organizatorzy

- Trwają konsultacje w sprawie nowego kanału S-11. Czy coś wiemy na ten temat, kto ma prawo brać udział w tych konsultacjach (...) Mieszkańcy chcą to wiedzieć - pytała na ostatniej sesji radna Zofia Kędziora.


Z wariantami przebiegu drogi ekspresowej S-11 będzie można zapoznać się na spotkaniu informacyjnym, które zaplanowano również w Nowym Mieście nad Wartą.
 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

Chodzi o część S-11, na odcinku Kórnik - Ostrów Wielkopolski, mającą przebiegać przez gminę Nowe Miasto.
 

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (oddział w Poznaniu), gminy oraz biura projektowego opracowującego dokumentację.
 

Celem posiedzenia jest poinformowanie mieszkańców o planowanej inwestycji drogowej. Będzie można zapoznać się z rozważanymi wariantami przebiegu trasy, zgłosić swoje opinie i zapytania.
 

Spotkanie odbędzie się 14 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Mieście nad Wartą (przy ul. Poznańskiej 8A). Początek - godz. 16.00.

ZOBACZ TEŻ - BURZA NA ZEBRANIU W WITASZYCACH W SPRAWIE S-11

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART