18:47 / 16.07.2020

Modernizują stację, będą kłopoty z dostawą wody

Modernizują stację, będą kłopoty z dostawą wody

fot. Zdjęcie poglądowe

Gmina Jarocin modernizuje kolejną stację uzdatniania wody. W związku z tym nieuniknione są kłopoty z dostawą wody. Jarocińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiada właśnie jedną nich.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020

Wody nie będzie albo poleci z niższym ciśnieniem w piątek - 17 lipca, w godzinach od 8.00 do 17.00 w miejscowościach: Cząszczew, Mieszków, Osiek, Radlin, Kąty, Wilkowyja, Bachorzew, Hilarów, Tarce oraz Tarce Osiedle.

 

[wielka przebudowa sieci podziemnych w centrum Jarocina - więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ]

 

Utrudnienia, za które PWiK przeprasza - są tym razem związane z modernizacją Stacji Uzdatniania Wody w Kątach.

 Spółka PWiK przeprasza za niedogodności.

Tekst partnera: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarocinie

 

Nowy - 28. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART