› Aktualności
05:37 / 22.04.2019

Może nie będą już zalewani. Wreszcie znalazły się pieniądze

Może nie będą już zalewani. Wreszcie znalazły się pieniądze

Jest szansa, że mieszkańcy ulicy Golskiej w Jaraczewie nie będą zalewani podczas intensywnych opadów deszczu.
 

Mieszkańcy wspomnianej ulicy nieustanie skarżyli się, że są zalewane ich posesje. W poprzednich latach nie udało się osiągnąć porozumienia z powiatem, który jest właściciel drogi, aby wykonać kanalizację deszczową. Teraz jest szansa, że problemy się skończą. Gmina Jaraczewo przeznaczy 60 tys. zł na budowę kolektora. Tyle samo wyda na ten cel samorząd powiatowy.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

- Czujemy się zobowiązani do pomocy, ponieważ woda z całego osiedla przy ul. Topolowej została skierowana na ulicę Golską, bo nie było innej możliwości. Jeżeli my spowodowaliśmy duży zbieg wody, to jesteśmy zobowiązani do pomocy w jej odprowadzeniu, bo są zalewane posesje i piwnice naszych mieszkańców - tłumaczy Dariusz Strugała.

Zaznacza, że doraźne próby rozwiązania tego problemu, jak chociaż pogłębienie rowów nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

 

Czytaj także: 1.200.000 zł kosztowała budowa stołówki przy Szkole Podstawowej w Jaraczewie [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST