› Aktualności
11:03 / 13.11.2020

Na walizkach. Warsztaty z gry na bębnach. Wyłącznie online [AKTUALIZACJA]

Na walizkach. Warsztaty z gry na bębnach. Wyłącznie online [AKTUALIZACJA]

fot. Materiały organizatora

W ramach festiwalu podróżniczego "Na walizkach", tym razem nieco inna, bo "muzyczna", propozycja dla młodszych miłośników podróży."Warsztaty gry na bębnach" w sobotę (14 listopada) poprowadzą: Łukasz Dembiński i Darek Mikłasz z zespołu "Foliba".

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Łukasz Dembiński i Darek Mikłasz to członkowie kolektywu "Foliba", z którym przez ostatnich 15 lat zagrali ponad 700 koncertów w Polsce i za granicą (Czechy, Niemcy, Austria, Teneryfa, Maroko, Mołdawia). Prowadzą autorskie warsztaty gry na afrykańskich bębnach w całym kraju. Muzycy podróżowali do krajów takich jak: Gwinea, Mali, Burkina Faso, Senegal, Gambia, by uczyć się gry na tradycyjnych instrumentach u źródeł oraz od najlepszych muzyków.

 

"Warsztaty gry na bębnach" odbędą się wyłącznie online. Początek o godz. 14.00.Zapisy dzisiaj, do godz. 18.00 pod linkiem: https://forms.gle/5zhCfzjXNFYBuN2T6
Osobom zarejestrowanym zostanie mailowo przesłany link do warsztatów.

 

Projekt II Festiwal Podróżniczy "Na walizkach" jest realizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin. Został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu gminy Jarocin.

 

Nowy - 44. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST