› Konkursy
12:23 / 06.02.2019

Najpopularniejszy Sportowiec i Trener Roku - głosowanie trwa!

Najpopularniejszy Sportowiec i Trener Roku - głosowanie trwa!

Wpłynęły już do nas pierwsze głosy na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku. Jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca na Najpopularniejszego Sportowca zdobędzie statuetkę i voucher o wartości 500 zł. Nagrodzimy też zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. Najpopularniejszy Trener otrzyma statuetkę i 500 zł w gotówce. Dla zwycięzców nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie, Gazeta Jarocińska, Sklep Sportowy Sport Center oraz Atlas Fitness Club.

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

 

Konkurs na Najpopularniejszego Sportowca jest rozdzielony na dwa etapy. Pierwszy trwa do 18 lutego do godziny 12:00. Do drugiego etapu dostanie się 10 kandydatów, którzy otrzymają najwięcej punktów w głosowaniu SMS-owym oraz z kuponów publikowanych w Gazecie Jarocińskiej. Głosowanie zakończy się 26 lutego o godzinie 23:59.

Głosowanie na Najpopularniejszego Trenera natomiast przebiega w jednym etapie i kończy się 26 lutego o godzinie 23:59.

Przypominamy zasady jak głosować:

1) Aby oddać głos na Najpopularniejszego Sportowca wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.sport.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.sport.66). Każdy SMS to 3 punkty.

Aby oddać glos na Najpopularniejszego Trenera wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.trener.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.trener.16). Każdy SMS to 3 punkty.

2) Druga możliwość to wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Każdy kupon daje 5 punktów.

UWAGA! W najbliższym numerze Gazety Jarocińskiej, która ukaże się 12 lutego znajdzie się kupon do głosowania o wartości 10 punktów!!!

UWAGA! Już we wtorek 12 lutego będzie można zdobyć pierwsze premiowane SMS-y. Szczegółowe informacje podamy w poniedziałek 11 lutego, dlatego śledźcie nasz portal na bieżąco.

Obserwujcie informacje na jarocinska.pl, a dowiecie się kiedy będzie można zdobyć kolejne premiowane punkty zarówno z SMS-ów jak i kuponów.

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Sportowiec 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Patrycja Adamkiewicz – AZS AWF Warszawa – taekwondo sms: gj.sport.1

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Seniorów w rosyjskim Kazaniu. Młodzieżowa Mistrzyni Europy w Warszawie (obroniony tytuł z 2017 roku!). Brązowy medal w Światowym Grand Prix w Paryżu. Złota medalistka Multi European Games w Płowdiw i Slovenia Open w Mariborze. Srebrna medalistka Polish Open Warsaw Cup. Brązowa medalistka Turkish Open. Piąta zawodniczka zawodów Światowego Grand Prix w Rzymie i dziewiąta w finale tej imprezy w Fujairah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mistrzyni Polski w kategorii seniorów i młodzieżowców. Aktualnie piętnasta zawodniczka w rankingu olimpijskim w swej kategorii, z ogromnymi szansami na wyjazd na Igrzyska do Tokio.

2. Mateusz Andrzejczak – LKS Ippon Jarocin – judo sms: gj.sport.2

Wywalczył drugie miejsce w Pucharze Polski dzieci we Wrocławiu i turnieju w Oleśnicy. Srebrny medalista Mistrzostw Wielkopolski dzieci.

3. Maja Bierła – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.3

Złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Jarocinie w walce sportowej i brązowa medalistka w dwuboju technicznym. Trzykrotnie stawała na podium zawodów Pucharu Polski (1. miejsce w Olsztynie, 2. miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim i 3. miejsce w Zalasewie).

4. Igor Bogaczyński - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.4

Brązowy medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w biegu na 300 m i srebrny medalista Mistrzostw Wielkopolski w biegu na 100 m. W Mistrzostwach Polski U-16 zajął dwunaste miejsce w biegu na 300 m.

5. Natalia Drzewiecka – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.5

Brązowa medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w biegu na 80 m ppł. Srebrna medalistka Mistrzostw Wielkopolski na tym samym dystansie. Złota medalistka Halowych Mistrzostw Wielkopolski Młodzików w biegu na 60 m ppł.

6. Mateusz Dunaj – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.sport.6

Utalentowany wychowanek Jaroty Jarocin, który w poprzednim sezonie przyczynił się do utrzymania drużyny w III lidze, a w obecnym jest już podstawowym zawodnikiem drużyny.

7. Bartosz Gabrysiak – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.7

Złoty medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Jarocinie w walce sportowej i srebrny medalista w dwuboju technicznym. Zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wywalczył także srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju w taekwondo olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

8. Bartosz Golec – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.8

Złoty medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w kolarstwie górskim MTB w wyścigu wspólnym i srebrny w sztafecie (wraz z Mileną Jędrzejak). Srebrny medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Żerkowie w kolarstwie szosowym w wyścigu wspólnym. Złoty medalista Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Gostyniu. Drugi zawodnik klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Kobyla Góra – Ludwików – Droszew.

9. Michał Gościniak – WKS Witaszyce – piłka nożna sms: gj.sport.9

Kapitan WKS-u Witaszyce. Motywuje zespół do walki na boisku oraz pracy na treningach. W ubiegłorocznych meczach spędził na boisku najwięcej minut ze wszystkich graczy WKS-u. Jest studentem poznańskiego AWF-u i w klubie z Witaszyc już szkoli następców w kategorii żaków.

10. Kacper Gowgiel – UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.10

Podwójny srebrny medalista Ogólnopolskich „Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Drugie miejsce wywalczył zarówno w finale na otwartym stadionie jak i w hali. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

11. Aleksandra Grygiel – LKS Ippon Jarocin – judo sms: gj.sport.11

Dwukrotnie zajmowała trzecie miejsce w zawodach Pucharu Polski Seniorów w judo. Była także brązową medalistką zawodów Pucharu Polski Seniorów w sumo.

12. Marta Haczyk – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.12

Wicemistrzyni Polski młodzików w chodzie na 3000 m. Brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Wielkopolski. Zdobyła także złoty medal Ogólnopolskich Zawodów w chodzie sportowym w Zaniemyślu.

13. Maksymilian Hałas – UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.13

Wraz z kolegami wywalczył brązowy medal X Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów do lat 10 w warcabach klasycznych w Lipnie. Zdobył złoty medal w XI Mistrzostwach Polski juniorów do lat 10 w warcabach błyskawicznych, także w Lipnie. Wywalczył srebrny medal w XVI Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych chłopców do lat 11 w Żerkowie.

14. Julia Idzikowska - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.14

Zajęła szóste miejsce w Finale Ogólnopolskim "Czwartków Lekkoatletycznych" na dystansie 300 m. Czołowa zawodniczka Wielkopolski w swojej kategorii wiekowej w biegach sprinterskich i biegach przełajowych.

15. Patrycja Ignasiak – TKS Siatkarz Jarocin/Energetyk Poznań – siatkówka sms: gj.sport.15

Zawodniczka TKS Siatkarz grająca na wypożyczeniu w KS Enertgetyk Poznań. W sezonie 2017/2018 zdobyła złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w kategorii kadetek oraz piąte miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii kadetek. Występowała także w zespole 3 ligowym, który zajął drugie miejsce w 3 Lidze Kobiet. W sezonie 2018/2019 wraz z juniorkami wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Wielkopolski. Występuje także w zespole drugoligowym, który obecnie zajmuje 3 miejsce w grupie 1.

16. Sebastian Jakubiak – Sparta Jarocin – rugby sms: gj.sport.16

Najlepszy zawodnik Rugby Klub Sparta Jarocin w sezonie 2018. Zdobył 11 przyłożeń (55 punktów) w rozgrywkach pierwszej ligi rugby XV, znacząco przyczyniając się do zdobycia tytułu wicemistrza ligi.


17. Amelia Jankowska - UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.17
Zdobyła złoty medal X Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych juniorek do lat 10 w Lipnie. Przyczyniła się także do wywalczenia brązowego medalu XXV Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych w kategorii juniorek do lat 10 w Dąbkach.


18. Dawid Jankowski – Pretorian Koźmin Wlkp. - sztuki walki sms: gj.sport.18
W 2018 roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w brazylijskim ju jitsu w Gnieźnie, srebrny medal Otwartych Mistrzostw Polski w Poznaniu i złoty medal Mistrzostw Polski Cavalcanti w Luboniu. Ponadto trzykrotnie zdobywał srebrne medale w zawodach pucharowych – Winter Open w Luboniu, Open Gi w Luboniu i Invictus Cup w Mosinie.


19. Roksana Jędraszak – UKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.19
Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski U -18) w skoku w dal w Chorzowie, złota medalistka Mistrzostw Polski LZS U-18 w skoku w dal w Słubicach, złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski U-18 w skoku w dal w Poznaniu


20. Milena Jędrzejak – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.20
Złota medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w kolarstwie szosowym w Żerkowie w wyścigu ze startu wspólnego oraz srebrna medalistka w jeździe indywidualnej na czas. Trzecia zawodniczka w klasyfikacji generalnej Kinder+sport Mini Tour de Pologne (dwa etapowe zwycięstwa - Zabrze i Katowice oraz drugie miejsce – Szczyrk). Złota medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w kolarstwie torowym w wyścigu ze startu wspólnego oraz w wyścigu punktowy i na 250 m ze startu zatrzymanego. Podobne wyniki osiągnęła również w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich (1. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego, 1. miejsce w wyścigu p unktowym i 2. miejsce w wyścigu na 250 m ze startu zatrzymanego). Wicemistrzyni Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików MTB w wyścigu ze startu wspólnego w sztafecie mieszanej.


21. Sandra Jędrzejak - MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.21
Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym w Pruszkowie. Dwukrotnie brązowa medalistka w jeździe indywidualnej na czas w zawodach Pucharu Polski (eliminacje do OOM) w kolarstwie szosowym (w Gostyniu i Strzelcach Krajeńskich).


22. Szymon Juszczak - UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.22
Dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Bełchatowie w biegach na 110 m ppł i 200 m ppł. Srebrny medalista na tych samych dystansach w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Poznaniu. Złoty medalista Mistrzostw Wielkopolski młodzików na 110 ppł i 200 ppł w Poznaniu. Złoty medalista Halowych Mistrzostw Wielkopolski młodzików w Kaliszu na 60 m ppł i skoku w dal.


23. Zuzanna Kaczmarek – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.23
Siedemnasta zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21 w Warszawie. Brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Pleszewie. Piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorów w Bornym Sulinowie. Członkini kadry narodowej młodzieżowców. W 2018 roku startowała już w pięciu turniejach Pucharu Świata (Slovenia Open w Mariborze, Warsaw Cup, Belgium Open w Lommel, Lux Open w Luksemburgu, Israel Open w Ramlav i Dutch Open w Eindhoven).


24. Alicja Kowańdy – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.24
Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w Bornym Sulinowie. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Członkini kadry narodowej juniorek. Startowała w dwóch turniejach Pucharu Świata (Slovenia Open Maribor i Polish Open Warsaw Cup). Ma na swym koncie miejsca na podium zawodów Pucharu Polski (1. miejsce w Legionowie (senior) i Ostrowcu Świętokrzyskim, 2. miejsce w Legionowie (junior), Zalasewie i Olsztynie (junior), 3. miejsce w Olsztynie (senior)).


25. Szymon Krawczyk – Vosters Uniwheels – kolarstwo sms: gj.sport.25
Brązowy medalista Mistrzostw Europy Seniorów w Glasgow w wyścigu eliminacyjnym. Szóste miejsce Mistrzostw Europy Seniorów w Glasgow w wyścigu drużynowym i dziewiąte miejsce w Mistrzostwach Świata w wyścigu drużynowym. Trzy złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym. Odnosił również sukcesy w wyścigach szosowych (2. miejsce na 5 etapie wyścigu Dookoła Rumunii, zwycięstwo w kryterium w Kaliszu i Grand Prix w Brnie).


26. Dawid Kuderczak – KLTC Konin – kolarstwo sms: gj.sport.26
W minionym roku zadebiutował w Mistrzostwach Świata w kolarstwie szosowym, zajmując w Innsbrucku 41. miejsce w jeździe indywidualnej na czas juniorów. Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w jeździe na czas, srebrny medalista Mistrzostw Polski w jeździe na czas parami i srebrny medalista w jeździe drużynowej.


27. Paweł Lewandowski - weteran – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.27
Mistrz Polski Masters w Gdańsku.


28. Aleksandra Łukomska – UKS Komorzanka Komorze – warcaby sms: gj.sport.28
Trzykrotna srebrna medalistka (warcaby klasyczne, aktywne i błyskawiczne) Młodzieżowych Mistrzostw Świata w warcabach klasycznych w Turcji w kategorii juniorów do lat 10. W minionym roku zajęła dwunaste miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w warcabach stupolowych (juniorki do lat 10) w Gomelu na Białorusi oraz siódme miejsce w XX Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Wilnie. Sześciokrotnie zdobywała złote medale Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej (w warcabach klasycznych i stupolowych). Została powołana do kadry narodowej juniorek do lat 10.


29. Matylda Marcinkowska – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.29
Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Brązowa medalistka Technicznych Mistrzostw Polski w kategorii poomsae. Członkini kadry narodowej juniorek. Startowała dwukrotnie w zawodach Pucharu Świata (Slovenia Open Maribor i Belgium Open Lommel). Raz zajęłą drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski (Legionowo) a trzykrotnie byłą trzecia (Olsztyn, Olecko, Zalasewo). Zajęła także trzecie miejsce w Pucharze Ambasady Korei w Warszawie.


30. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.30
Wicemistrz Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii Elity mężczyzn i zwycięzca klasyfikacji generalnej przełajowego Pucharu Polski. Zajął drugie miejsce w Orlen Super Pucharze Polski w Koziegłowach. Zwyciężał w zawodach Pucharu Polski w Szczekocinach i Zielonej Górze, zajmował drugie miejsce w Nielubi i Mikołowie.

31. Julia Misiak i Julia Marciniak – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.31

W 2018 r. zdobyły brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej i zakwalifikowały się do ćwierćfinału Mistrzostw Polski w tej konkurencji. Podstawowe zawodniczki „Siatkarza” w ubiegłym roku w czterech kategoriach wiekowych: młodziczkach (11. miejsce w Wielkopolsce w sezonie 2017/2018), kadetkach (8. miejsce w sezonie 2017/2018 WZPS), juniorkach (6. miejsce w sezonie 2017/2018 WZPS) i seniorkach (sezon 2018/2019).

32. Jakub Nowak – LZS Cielcza – piłka nożna sms: gj.sport.32

Młody, utalentowany skrzydłowy zespołu z Cielczy. Jeden z najlepszych strzelców w zespole. Przyczynił się do efektownego awansu drużyny do klasy okręgowej. Również w wyższej klasie rozgrywkowej należy do najlepszych graczy w zespole.

33. Wiktoria Ostojska i Oliwia Ławicka - TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.33

W minionym roku zdobyły złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski w siatkówce plażowej w kategorii minisiatkówki. Wywalczyły awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce (hala), gdzie zdobyły piąte miejsce. Powołane do Kadry Wielkopolski, zarówno w odmianie plażowej jak i halowej.

34. Maciej Paterski – Wibatech R7 – kolarstwo sms: gj.sport.34

Wziął udział w Mistrzostwach Świata w kolarstwie szosowym w Innsbrucku, gdzie w wyścigu ze startu wspólnego pomagał liderom reprezentacji Rafałowi Majce i Michałowi Kwiatkowskiemu. Został górskim Mistrzem Polski w kolarstwie szosowym. Odnosił także zwycięstwa w wyścigach w Austrii, Czechach, Słowacji, Białorusi i Polsce.

35. Julia Pawełczyk - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.35

Szósta zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na dystansie 1500 m przez przeszkody. Zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski LZS U-18 w biegu na dystansie 1500 m przez przeszkody. Medalistka Mistrzostw Wielkopolski na 1500 i 3000 m. Powołana do zaplecza Kadry Narodowej.

36. Anna Pawłowska - ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.36

Ósma zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorów.

37. Wiktoria Pawłowska – ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.37

Zajęła szóste miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS. Uzyskała także dziesiąty wynik w punktacji Open w Międzynarodowym Turnieju w Białogardzie.

38. Tobiasz Potocki – GKS Żerków – piłka nożna sms: gj.sport.38

Jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy GKS-u Żerków. Ostoja obrony.

39. Anna Regulska - TKS Siatkarz Jarocin/Energetyk Poznań – siatkówka sms: gj.sport.39

Zawodniczka TKS Siatkarz grająca na wypożyczeniu w KS Energetyk Poznań. Powołana do Kadry Wielkopolski w Piłce Siatkowej Kobiet, biorącej udział w finale XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w piłce siatkowej dziewcząt 2018. W sezonie 2017/2018 zdobyła złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w kategorii kadetek oraz piąte miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek. W sezonie 2018/2019 wraz z poznańskim zespołem, który ma na swoim koncie kompletem zwycięstw, zmierzają pewnie do udziału w finałach Mistrzostw Wielkopolski i walki o medale. Wraz z Juniorkami wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Wielkopolski. Występuje także w zespole 2- go ligowym, który obecnie zajmuje 3 miejsce w grupie 1.

40. Weronika Smołaga - UKS Taekwondo Jarocin/MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.40

Dwukrotna brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (w walce sportowej i dwuboju technicznym). Zajęła piąte miejsce w Polish Open Warsaw Cup. Trzykrotnie stawała na podium zawodów Pucharu Polski (drugie miejsce w Legionowie oraz trzecie w Zalasewie i Ostrowcu Świętokrzyskim. Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

41. Natalia Sobczak – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.41

Podwójna medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Jarocinie. W walce sportowej wywalczyła złoty medal, a w dwuboju technicznym brązowy. Ma na swym koncie także zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

42. Szymon Staniewski - ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.42

Ósmy zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów.

43. Kamil Stasiak – Grom Golina – piłka nożna sms: gj.sport.43

Jeden z kapitanów zespołu, zawsze oddany i w pełni zaangażowany, zarówno na boisku jak i w szatni. Dobry duch zespołu. Zawodnik który może grać na wielu pozycjach i zawsze wiele wnosi do drużyny.

44. Marta Stasik – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.44

Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (walka sportowa). Wywalczyła piąte miejsce w Polish Open Warsaw Cup. Czterokrotnie stawała na podium zawodów Pucharu Polski (zwycięstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim, drugie miejsce w Olsztynie i trzecie miejsce w Zalasewie i Legionowie). Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

45. Martyna Stasik - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.45

Startowała w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U-21 w Warszawie, gdzie zajęła siedemnaste miejsce. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w Bornym Sulinowie i Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Ma na swym koncie pięć zwycięstw w Pucharze Polski (Legionowo (junior i senior), Olsztyn (junior i senior), Ostrowiec Świętokrzyski). Członkini kadry narodowej młodzieżowców.

46. Nikodem Staszak – LKS Ippon Jarocin – sumo sms: gj.sport.46

Brązowy medalista Pucharu Polski juniorów w sumo.

47. Aleksandra Styś – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.47

Uczestniczka Mistrzostw Europy U-18 w Gyoer na Węgrzech. Liderka krajowych tabel wyników za rok 2018 na dystansie 2000 m z przeszkodami. Złota medalistka Mistrzostw Polski LZS U-18 w Słubicach na dystansie 1500 m przez przeszkody. Złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski U-20 na 2000 m z przeszkodami. Członkini kadry narodowej.

48. Filip Strzykalski – UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.48

Dziewiąty zawodnik finału ogólnopolskiego ”Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

49. Aleksandra Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.49

Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (walka). Piąta zawodniczka w Polish Open Warsaw Cup. Startowała także w Pucharze Świata w słoweńskim Mariborze. Zwyciężczyni zawodów Pucharu Polski w Zalasewie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Olecku. Srebrna medlistka zawodów w Olsztynie i Bydgoszczy. Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

50. Joanna Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.50

Dwukrotna brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (walka i dwubój techniczny). Piąta zawodniczka w Polish Open Warsaw Cup. Trzykrotna srebrna medalistka zawodó Pucharu Polski (Legionowo, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski). Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

51. Jan Tomczak – weteran – lekkoatletyka sms: gj.sport.51

Brązowy medalista Mistrzostw Świata Masters w Maladze w lekkiej atletyce. Mistrz Polski Masters i rekordzista Polski Masters w skoku w dal.

52. Patrycja Tomczak – UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.52

Srebrna medalistka XXII Mistrzostwach Polski juniorek do lat 13 w warcabach klasycznych w Lipnie. Złota medalistka XVI Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych dziewcząt do lat 11 w Żerkowie. Powołana do kadry Polski juniorek do lat 13.

53. Dariusz Walczak - UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.53

Czwarty zawodnik finału ogólnopolskiego ”Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

54. Natalia Wosiek – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.54

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Piąta zawodniczka w Polish Open Warsaw Cup. Startowała także w zawodach Pucharu Świata w Słowenii i Belgii. Dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium w zawodach Pucharu Polski w Olsztynie i Legionowie. Członkini kadry narodowej juniorów.

55. Michalina Wróbel - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.55

Podwójna medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Jarocinie. W walce sportowej wywalczyła złoty medal, a w dwuboju technicznym brązowy. Ma na swym koncie także medale zawodów Pucharu Polski (zwycięstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim i trzecie miejsce w Zalasewie) oraz zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

56. Jakub Wyduba - ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.56

Siódmy zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (trzynaste miejsce). Najlepszy zawodnik, wg klasyfikacji Open, Międzynarodowego Turnieju w Białogardzie.

57. Nikodem Zaremba/Daniel Mrówczyński/Jakub Wolski/Mateusz Andrzejczak – MKS Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.57

Zespół, który wywalczył wicemistrzostwo Wielkopolski w minisiatkówce chłopców w zawodach rozgrywanych w Jarocinie oraz dziewiąte miejsce podczas ogólnopolskiego turnieju finałowego Kinder+Sport w minisiatkówce w Zabrzu.

58. Amadeusz Zdrojewski - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.58

Reprezentant Polski na Mecz Międzynarodowy drużyn lekkoatletycznych U-23 w Krakowie. Siódmy zawodnik Mistrzostw Polski U-23 w biegu na 400 m. Mistrz Polski LZS w biegu na 400 m.

59. Krystian Zdrojewski – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.59

Szósty zawodnik Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23 w Rudzie Śląskiej na dystansie 10000 m i Mistrzostw Polski U-23 w Sieradzu na dystansie 3000 m z przeszkodami. Srebrny medalista Mistrzostw Polski LZS U-23 w Słubicach na dystansie 5000 m i brązowy na dystansie 3000 m z przeszkodami.

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Trener 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Anna Bednarek – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.1

Trener minisiatkówki drużyn „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek”. W sezonie 2017/2018 jako jedyny klub w Wielkopolsce TKS Siatkarz awansował do finału rozgrywek minisiatkówki w Wielkopolsce we wszystkich kategoriach. Sama jako zawodniczka Jankowa Przygodzkiego w sezonie 2017/2018 zagrała w garażach o wejście do 2 Ligi Kobiet. W sezonie letnim zagrała z powodzeniem w kilku turniejach piłki siatkowej plażowej, a także na Mistrzostwach Polski nauczycieli. Od sezonu 2018/2019 zawodniczka Siatkarza w 3 lidze kobiet.

2. Jakub Chlebowski – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.2

Trener Julii Misiak i Julii Marciniak. A zatem także zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej. Trener kadetek i juniorek. Zawodnik 3 – cio ligowego zespołu SALOS Ostrów Wlkp.

3. Mirosław Czajka – GKS Żerków i JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.3

Trener GKS-u Żerków oraz drużyn młodzieżowych Jaroty Jarocin.

4. Mateusz Gościniak – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.trener.4

Trener m.in. reprezentantów Polski (Aleksandry Styś i Amadeusza Zdrojewskiego), medalistów Mistrzostw Polski (Roksana Jędraszak).

5. Paweł Janas – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.5

Wiosną 2018 roku prowadził drużynę juniorów starszych Jaroty. Był także trenerem kadry Kaliskiego OZPN z rocznika 2007, z którą wygrał prestiżowy turniej piłkarski w Niemczech. W minionym roku uzyskał także licencję trenerską UEFA A.

6. Piotr Kryś – LZS Grom Golina – piłka nożna sms: gj.trener.6

Trener grupy młodzieżowej młodzik. W zeszłym roku zespół ten zajął pierwsze miejsce w II lidze okręgowej młodzika młodszego, a obecnie zajmuje drugie miejsce w młodziku starszym. Zaangażowany w pracę z młodzieżą.

7. Aleksander Matuszewski – LZS Cielcza – piłka nożna sms: gj.trener.7

Trener LZS-u Cielcza, z którym w minionym sezonie zanotował błyskotliwy (bez porażki w sezonie!) awans z A klasy do klasy okręgowej.

8. Szymon Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.trener.8

Trener Sandry Jędrzejak, srebrnej medalistki OOM w kolarstwie torowym. Przyczynił się również do sukcesów sportowych swego brata Bartosza.

9. Piotr Skokowski – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.9

Z drużyną juniorów młodszych Jaroty wygrał ligę wojewódzką. Wiosną walczyć będzie o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

10. Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo sms: gj.trener.10

Wychowawca i trener wielu pokoleń judoków. W minionym roku spośród jego wychowanków kolejne sukcesy odnosili m.in. Patryk Hetmańczyk i Aleksandra Grygiel.

11. Zdzisław Witczak – WKS Witaszyce – piłka nożna sms: gj.trener.11

Trener WKS-u Witaszyce, z którym wywalczył awans do klasy okręgowej. W niej zespół z Witaszyc był rewelacją rundy jesiennej. Ogromne sukcesy odnosi również w pracy z młodzieżą w Antonio Jarocin. Jego podopieczni z rocznika 2007 grali w turnieju finałowym WZPN w kategorii Orlików.

12. Jakub Worsztynowicz – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo sms: gj.trener.12

W 2018 roku trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych i trener Kadry Wojewódzkiej.

Z zawodnikami klubu Taekwondo Jarocin w 2018 roku osiągnął wynik 66,50 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego Ministerstwa Sportu, co jest największym dorobkiem w historii klubu.

13. Roman Wyduba – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.trener.13

Trener podwójnego srebrnego medalisty Mistrzostw Polski Młodzików Szymon Juszczaka.

REGULAMIN 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AGAZETA online 03 MOBI TEKST