› Aktualności
06:54 / 08.10.2018

Napisz pracę dyplomową i zgłoś się po nagrodę

Napisz pracę dyplomową i zgłoś się po nagrodę

Prace tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską mogą zgłaszać absolwenci studiów inżynierskich i magisterskich do konkursu, który odbywa się już po raz piętnasty pod patronatem burmistrza Jarocina. Konkurs dotyczy prac obronionych w tym roku kalendarzowym.

 

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Angelika MSRT

- Chcemy, aby rozwiązania przedstawione w pracach stały się dla jarocińskiego samorządu źródłem wiedzy i pomysłów, które będziemy mogli wykorzystać w praktyce - podkreśla Robert Kaźmierczak, wiceburmistrz Jarocina.

 

[kto dostał nagrody w ubiegłym roku - zobacz TUTAJ]

 

Współpracą z gminą mogą pochwalić się laureaci konkursu z ostatnich lat. Piotr Kościński, zwycięzca z roku 2015, jest współautorem koncepcji terenów zieleni oraz strefy wypoczynku, która w tym roku stanęła na jarocińskim rynku.

 

Z kolei ubiegłoroczna laureatka - Marcelina Pilarczyk współtworzy projekt nowej siedziby jarocińskiej biblioteki, która będzie mieściła się w kamienicy Rynek 17, a Tomasz Ratajczak, którego praca znalazła się wśród nagrodzonych w edycji konkursu w roku 2012 - uczestniczy w opracowywaniu Gminnego Programu Rewitalizacji.

 

Prace konkursowe, z zakresu ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin, można składać do piątku - 12 października osobiście w Urzędzie Miejskim w Jarocinie (pokój nr 55) lub listownie (nie decyduje data stempla pocztowego).

 

Łączna pula nagród pieniężnych dla laureatów to 3 tys. zł, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone w listopadzie podczas Święta Patrona Miasta.

 

Regulamin dostępny na www.jarocin.pl. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu (62) 749-95-25.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART