› aktualności
13:47 / 12.10.2012

Napoleon zagrożony? Odpowiedzialnych brak

Napoleon zagrożony? Odpowiedzialnych brak
Pół miliona złotych wydał powiat jarociński na projekt „Z Napoleonem do Wielkopolski”. Marszałek nie daje gwarancji, że odda pieniądze.

Sprawą zajęli się powiatowi radni z komisji budżetu. Na sale obrad wezwana została koordynatorka projektu, urzędniczka starostwa - Sabina Doga. Radni chcieli wiedzieć dlaczego są opóźnienia w rozliczeniu projektu. Jak to się stało, że w opracowaniu są przedsięwzięcia, których nie można zrealizować i kto za to odpowiada. Urzędniczka niewiele miała do powiedzenia, ponieważ - jak stwierdziła, autorzy projektu nie pracują już w starostwie, a ona sama nie uczestniczyła w tworzeniu opracowania.
W czasie dyskusji okazało się, że projekt napoleoński był autorskim pomysłem poprzedniego starosty Stanisława Martuzalskiego oraz Aldony Łyskawińskiej, byłej szefowej powiatowego wydziału promocji, a obecnie sekretarza gminy Jarocin.       
Czego o projekcie dowiedzieli się radni i co na ten temat ma do powiedzenia Aldona Łyskawińska - czytaj w najbliższym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.
(ann)

R E K L A M APROMOCJA 49 zł GJ Artur  MSRT
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART